Eikö halvinta ja helpointa olisi vaan lisätä yhdyntöjen määrää?

Anonyymi-ap

Eikö lapsen eteen pitäisi olla valmis menemään myös epämukavuusalueelle?

Olen miettinyt miksi homot eivät esimerkiksi voi sen verran uhrautua että ampuisivat ne siemennesteet suoraan naisen sisään ilman lääkärin apua?

Ei tarvitsisi mitään kalliita lääkärikäyntejä ja keinohedelmöityksiä.

Voihan esimerkiksi mies stimuloida itsensä jollain homomateriaalilla hekuman huipulle ja juuri ennenkuin kuti lähtee niin äkkiä survaista siitin emättimeen.

Eihän siinä aikaa menisi kuin ehkä 10 sekuntia jolloin joutuisi olemaan siinä epämukavassa tilanteessa.

Naispareille asia olisi vielä yksinkertaisempi koska kyllähän miehet helpommin lahjoittavat spermaansa kun naiset "lainaavat" kohtuaan.

2

689

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      En muista mutta eikö nöihin rahallista tukea saa?

      Aina puhutaan että työttömille menee veroeurot mutta maailmassa on muutenkin liikaa ihmisiä. Sen verran voi uhrautua että mällit ampuu pinppiin.

      En minäkään tykkäisi laittaa pakotettuna 4 työhakemusta kuukaudessa jos tiedän ettei palkattas.

      Jos sen lapsen haluaa niin tee sen eteen jotain! Jos olet hinuri niin miehen peräaukko ei sitä elämää saa alkuun. Spermat pitää kohdistaa vaginaan.

      Seppo Mäkiniemi

    • Anonyymi

      PERÄAUKKO on ihmisen väylä ulostaa syömänsä. Perverssit ovat tehneet siitä paikan jossa seksiä harrastetaan.

      Ei siinä mitään väärää ole, mutta se on sairasta.

      Kylmää ajatuskin että lapsia voi saada henkilöt jotka lykkii toisiaan perseeseen. Se että mediassa kaikki sairas onkin normaalia ei sitten loppupeleissä ole normaalia.

      Jos poikani haluaakin miestä niin ei siinä mitään. Tällä hetkellä 15-vuotias. Lapsea en halua sen saavan. Tehkööt omalla ajallaan mitä huvittaa mutta mitään kyrvän imijää en ala ruokkimaan.

      Pertti

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1338
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      45
      687
    3. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      639
    4. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      52
      584
    5. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      46
      569
    6. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      38
      549
    7. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      70
      541
    8. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      132
      538
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      41
      512
    10. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      177
      486
    Aihe