Painan n. 60kg, Ostin suht jämäkät patjat mutta paikkoja särkee päivästä toiseen,
No myyjä sanoi (kun vaihdettiin astetta joustavampiin, vaihto-oikeus) että nyt on myötäilevämpi, Lisäksihän tämä on ihan omista mieltymyksistä toki kiinni. Nooo nyt tässä joustavammassa patjassa painuu mielestäni liikaa ja jokapaikkaa särkee pahemmin kuin koskaan. Sohvalla nukuin yhden yön ja sekin helpotti verrattuna uuteen sänkyyn.
Myymälässä kokeilin montaa mallia ja ei sillä tavalla saa oikeesti mitään todellisuutta ja tässä osoitus siitä. Ei ole helppoa. "asiantuntijoita" kyllä riitti rasitukseen saakka kuhisemassa ympärillä, Toinen neuvoo rauhallisesti ja myy ja toinen huutelee väliin taustalla omia mielipiteitään. Karmee kokemus.
Sänky ostoa
Anonyymi-ap
3
211
Vastaukset
- Anonyymi
Helpottiko tämän aloituksen teko yhtään ?
- Anonyymi
Panin sun siskoa
- Anonyymi
Äitis on maksullinen nainen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2282988Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1852617Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1101237Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1381188- 701098
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2971095Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3701075Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831055Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a21995Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22808