Parhaat ja noloimmat hetket alasti

Anonyymi-ap

Kertokaa parhaita ja noloimpia hetkiä kuin teidät on nähty alasti. Kertokaa myös hetkiä milloin teidät on napattu itsetyydyttämästä

4

1725

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Paras on ehdottomasti se kun olin 15 vuotiaana pyöräilemässä ilta myöhään kotiin ja matkan varrella on avolouhos monttu joka on täynnä vettä ja siellä saa käydä uimassa. Siinä sitten alkoi tulla himo runkkaamiseen ja menin louhoksen reunalle ja riisuin itseni alasti, istahdin kallion reunalle ja aloin vetelemään. Vähän siinä voihkauksia pääsi ja yhtäkkiä huomasin toisella puolella nuoren naisen about 18v ja hän katsoi minua. Näytin kädellä että tule tänne ja noin 5min kuluttua nainen tuli vierelleni ja alkoi riisuutua. Ahh... Oi niitä muotoja. Kun nainen sai riisuuduttua kän istui viereeni ja imi loppuun asti, sama toistui monta kertaa aamuun asti. Tänä päivänäkään en tiedä kuka kyseinen nainen oli mutta tätä muistellessa on vaikea olla saamatta erektiota.

      • Anonyymi

        On sinulla fantasiat, tuota ei tapahtunut kuin sinun onnettomassa päässä.


    • Anonyymi

      Parhaimmat tilanteet olivat joskus naapuriperheen kanssa yhteissauanssa.
      Mut näkivät tietysti alasti, mutta niinpä näin myös itse perheen äidin ja heidän itseni kanssa samanikäisen tyttären alasti.
      Noloin hetki oli myös tuolloin, kun kerran itsehillintäni petti ja sain seisokin äidin ja tyttären nähden... Tytär kyllä katsoi silmät pyöreinä aika hiton yllättyneen näköisenä. Hänen äitinsä ei niinkään ollut moksiskaan ja miksi olisi ollutkaan?
      Oli varmaan kyllä nähnyt seisokkeja jo aikas monta ja varmasti muillakin kuin omalla miehellään, joten ei nyt ollut varmaan mikään uusi eikä ihmeellinen asia hänelle.
      Tosin kärähdin hänelle itsetyydytyksestä myöhemmin jossain vaiheessa.
      Ja just pahimmalla hetkellä tyydytystä, kuin vain voi.
      Eli vetäisi vessan oven, minkä olin kiihkoissani unohtanut laittaa lukkoon, vauhdilla auki juuri sillä hetkellä, kun siemensyöksyni alkoi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      50
      1477
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      59
      1411
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      10
      1018
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      60
      811
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      794
    6. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      755
    7. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      617
    8. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      84
      593
    9. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      32
      587
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      38
      556
    Aihe