Samaa ne jauhaa

kun ennenkin eduskunnassa että semmosta.
5173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Äläs ny !! Turisteja alkaa tuleviin Suomeen , aitoon natsimaahan !!

Äänestä
  • Leikkasivatko saksalaiset SS-miehet kantaväestön tulonsiirtoja vai miten natsit liittyvät oikeastaan mihinkään?

    Äänestä

  • 😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍

    😋 ­N­­­y­­m­f­­o­­m­­a­­­a­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17902795Y

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

sma paska sina tupauuno jauha vuosi toiseen eikä lopua näy enneku kalo haölki

Äänestä

Pääsispä jauhamaan tupauunon lihamyllyssä ateriaksi perähikiän villisioille. Elävänä, ei armollista niittiä pesismailasta kalloon.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kun ennenkin eduskunnassa että semmosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu