Komppaan Uotia .Hyvä, että uusi ravintolapäällikkö on saanut paljon uudistuksia aikaan.Lyhyessä ajassa.
Uoti Sysmä
11
2286
Vastaukset
- Anonyymi
Ok?
- Anonyymi
Ja niille nyrkkisankareille on laitettava porttikielto ! Niin uskaltaa taviskin mennä sinne .
- Anonyymi
Lisää nyrkki sankareita loppuu vastukset kesken.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Lisää nyrkki sankareita loppuu vastukset kesken.
Ymmärsinkö oikein , että ravintoloissa pitääkin nyrkin heilua , no onhan se viihdettä sekin . Minulla on sitten väärä käsitys olen aina luullut , että ravintolaan mennään syömään sekä pitämään hauskaa ja tanssimaan !
- Anonyymi
Ja minä tsemppaan. Tsemppaan jatkamaan uudistuksia, sillä on jo aika saada kylille ravintola missä voi käydä syömässä hyvin, rauhallisessa ja viihtyisässä ilmapiirissä.
- Anonyymi
Ajattelin kesälomallani käydä uotissa, mutta sitten huomasin somessa kuka henkilö mainostaa Uotin tapahtumia, ja päätin että ehkä sitten joskus ensi kesänä.
Tämä samainen henkilö haukkuu toiset ihmiset ja yritykset ja aivan kaiken. Ihan en tätä ottaisi markkinoimaan firmaa jos haluaa tasoa nostaa- Anonyymi
Sinä mitään ajatellut. Enosi joka on samalla isäsi sen sulle kertoi.
- Anonyymi
En kyl pikaisella sometuksella huomannut kuin että uoti ihan omalla nimellä julkaisee päivityksiä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sinä mitään ajatellut. Enosi joka on samalla isäsi sen sulle kertoi.
Ja tarvitaanhan siihen ajatteluun välineetkin.
- Anonyymi
Mahtava uusi uoti
- Anonyymi
On hyvää ruokaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856324
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303793törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283160Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691716- 331398
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46959Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11880- 42859