Eikö ketään kiinnosta nostaa esille tämän herra påormestarin seinätöhrinnät?
Tosiasiassahan siinä on media infonnut väärin kun kaikki persuthan ne on tuollaisia tährijöitä.Ja kaikki persut on seksuaalirikollisia eikä ketkään demarit.
Toivon mukaan nämä oikeat persut arvaisi siirtää arhin töhrintätutkinnat niin pitkälle että ehtivät eduskunnassa koventaa tuomioita.
Töhrintää !
15
558
Vastaukset
- Anonyymi
Otahan ne bentsot pipipää
- Anonyymi
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#179048484
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Sillan käy kun arhinmäki täyttää tyhjän päänsä viinalla. Ikuinen kakara eikä mikään mies
- Anonyymi
Sinähän sen tiedät holisti
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sinähän sen tiedät holisti
Älä tyrkytä tapojasi
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Älä tyrkytä tapojasi
Osui ja upposi holistin hermoon kjäh kjäh 🤣😅
- Anonyymi
Näin käy monelle jolle ei alkoholi sovi.
Jos tarjolla on spiritus fortista joka menee verenkiertoon niin lähtee jalat alta kuten ministeriltä aikoinaan Sothtsissa.
Jos eläisimme normaalissa yhteiskunnassa niin entinen 46 vuotias kansanedustaja,ministeri puoluejohtaja nykyinen Helsinkin apululaispormestari
jättäisi eronpyynnön.
Pitääkö Paavolta kieltää spraymaalien myyminen?
Noloa on tuolla taustalla ja tuossa iässä. - Anonyymi
Hänhän oli miettinyt nyt viikonlopun ja tullut tulokseen ettei aio erota, tämä nolo teko ei sano vaikuttavan työkykyyn. Jos olisi persu niin oltaisi jo erotettu.
Onhan tuo selvä tollo, joutais kilometritehtaalle, eikä mitään suojeluvirkaa tilalle. - Anonyymi
Ei ole enää töhryjä. Kaikki tänä aamuna pesty pois ja synnit sovitettu. Ihan on puhtaat seinät.
- Anonyymi
60€/h Helsingin kaupungin työntekijät tai jotkut alihankkijat putsasivat apulaispormestarin töhryjä 😂😂 Luulisi äijän älyävän erota, mutta tyhjä pää ei vaan ymmärrä
- Anonyymi
Arhinmäki on vasemmistolainen, mutta ilmeisesti pääasia, että persu pääsi vähän purkamaan paineita oksentamalla palstalle.
- Anonyymi
Toki toki teukkaakin parempi mutta hankala tietää missä asiassa.
- Anonyymi
Persut on tyhmää porukkaa.Kokoomus pisitti ne hallitukseen tekemään tyhmiä päätöksiä.
- Anonyymi
Niin on, persut vaan kitisee polttoaineen hinnasta ja syö Pirjon grillillä makkaranaperunoita. Ja huutelee, että ei tuulivoimaa, tai sähköautoja ne pilaa meidän metsästyksen.
- Anonyymi
Nyt meni taas pasmat sekaisin toimittajalta kun kertoi Lindmanin olevan natsitervehtijäin joukossa.Eihän se voi olla kun sovittuhan on että vain persut on tuollaisia...höh.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 922019
- 581193
Nainen, huomasitko kun muutin sinua?
Niin lyhyessä ajassa niin paljon. Mutta jotain muuttui minussakin. :/971085Poliisi losautti puukkohemmon hengiltä
Mitäs läks, heilumaan puukon kanssa eikä totellut käskytystä. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011361763.html2191074- 101036
Tämä kesä ei ollut vielä meidän
Olisihan se ihana viettää kesäiltoja kanssasi ulkona. Ei kai ollut vielä oikea aika. Ehkä kohtaamme vielä sattumalta jos64971IS Viikonloppu 12.-13.7.2025
Viikonlopun ratoksi Skyttä ja Kärkkäinen ovat taiteilleet 3.0 arvoisen ristisanatehtävän ratkottavaksi. Kenenkään ratko56929Mitä jos vaan tapaisit sen jota mietit
Jos se yksi henkilö on sinun mielessäsi niin entäs jos vaan menisit tapaamaan sitä, heti, samantien, miettimättä mitään.87885Sofiaa ei kelpuutettu Martinan kaveriporukkaan
Ibizalla lomailee Martinan kanssa ihan muut naiset.175878Teet tämän niin
Helpoksi, mutta silti niin vaikeaksi. Vihaan omaa saamattomuuttani, vaikka kaikki olisi saatavilla. 🩷🌸41800