Lomalle lähtö

Kuinka monta päivää rotat pärjäisi, jos lähtisin lomalle?
3180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olisi varmaankin parasta hommata rotallesi luotettava hoitaja matkasi ajaksi:)

Äänestä

mun mielestä pari päivää pärjäävät kyllä jos vaan juotavaa ja syötävää on tarpeeksi

Äänestä
  • No mä olen järjestänyt niille hoitajan aina
    jos lähetään lomalle. Mutta joskus kun reissuun kuluu aikaa vain pari päivää niin silloin tytöt pärjäävät kaksin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SPK kirjoitti:

Kuinka monta päivää rotat pärjäisi, jos lähtisin lomalle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu