Naomi Campbell äidiksi 53 v

Anonyymi-ap

53-vuotias Naomi Campbell tuli äidiksi toisen kerran
Onnekas supermalli paljastaa, että hänellä on toinen lapsi

Naomi Campbell on ilmoittanut tulleensa äidiksi toisen kerran. 53-vuotiaalla mallilla oli poika, kuten "musta pantteri" kertoi sosiaalisessa mediassa. Mallilla on jo kaksivuotias tytär, hän pitää tytön nimen salassa. Tähden toisen lapsen, kuten hänen ensimmäisen lapsensa, syntyi ja kantoi sijaisäiti.

"Koskaan ei ole liian myöhäistä olla äiti", Naomi kirjoitti sivullaan jakaessaan kuvan vauvasta.

Daily Mailin mukaan Naomin toinen lapsi syntyi lauantaina 24. kesäkuuta. Poika, kuten tytär, Naomi kasvattaa yksin - hänellä ei ole rakastettua miestä. Tutut mallit kertoivat toimittajille, että hän haaveili aina, että hänen tyttärellään olisi veli.

Yhdessä haastattelussa malli sanoi, ettei hän koskaan eronnut tytön kanssa, vaikka hän lentää paljon ympäri maailmaa. Hän ottaa aina tyttärensä mukaan matkoille.

- Olen onnekas, että vauva rakastaa matkustamista, kuten minäkin. Ei vinkumista nousun tai laskun aikana. Hän on hyvä tyttö: hän nukkuu hyvin, itkee harvoin, hän on ikäisekseen hyvin kehittynyt, Campbell sanoo.

Mutta malli mieluummin vaikenee henkilökohtaisesta elämästään

-----------------------------


Sijaissynnytyksessä ymmärsin on kuitenkin Campbellin oma munasolu ja kun niin on, niin afrikkalaisilla on 53 vuotiaina mahdollisuus synnyttää!!!
Kaikille tiedoksi

1

286

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Pieni reklamaatio naisille, että olen vapaa mies ja tahdon synnyttää.
      Ole vaikka Naomi Campbell 53 vuotias, jolla on toimiva munasolu

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?

      Työ­matkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotelli­surmasta tie
      Lapua
      76
      6725
    2. Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi

      Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.
      Maailman menoa
      134
      6493
    3. Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies

      Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk
      Ikävä
      380
      6282
    4. Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"

      sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni
      Maailman menoa
      362
      4083
    5. Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten

      Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril
      Maailman menoa
      153
      2482
    6. Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina

      Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.
      Maailman menoa
      6
      2399
    7. Kumpi on sekaisempi - Koskenniemi vai Trump?

      Koskenniemi haukkui Trumppia A-studiossa, niin että räkä lensi suusta. Sen sijaan Trump puheessaan sanoi, että Grönlant
      Maailman menoa
      44
      2126
    8. Orpo pihalla kuin lumiukko

      Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA
      Kansallinen Kokoomus
      134
      1492
    9. Onko täällä helmessä tapahtunut vakava rikos?

      Onko kuullut kukaan mitään.
      Haapavesi
      14
      1442
    10. Miten kauan sulla menisi

      Jos tulisit mun luo tänne nyt kahvinkeittoon?
      Ikävä
      196
      1212
    Aihe