Joka testi oli vain tilaajien luettavissa. Ei tilaajana siis pitää jännittää siihen asti kun kirjasto avautuu, vai voisiko joku tilaaja kertoa miten testissä kävi, että leikkasiko robottiruohonleikkuri moitteetta ruohon ja entäs miten leikkasi siilien selkänahat?
TM:ssä robottiruohonleikurin testi
Anonyymi-ap
2314
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Nurtsi partsille olisi aika kova sana :-D Sitten roboruohonleikkuri hommiin tarvittaessa :-D Ehkä tosin keinonurtsi olisi helpompi :-)
Tekonurmi parvekkeelle voisi olla asiaa, täällä pk-seudulla on joku liikekin joka sivuillaan mainostaa tekonurmea parvekkeelle :-) Itselläni on iso parveke, joka on koko olohuoneen ja makuuhuoneen levyinen. Koko parvekkeelle ei varmaan uskaltaisi laittaa tekonurmea, koska tarkotus olis hommata parvekkeelle sähkögrilli. Sähkögrilli ei tietty ole niin suuri riski kuin muut grillit, mutta ehkä grillin oleminen tekonurmen päällä, vaikka omilla jaloillaan toki, on hiukka tulipaloriski. -eli pitäs päällystää vaikka vaan toinen parvekkeen pää tekonurmella ja jättää grillin ympäristö paljaaksi.