Pierua suhuaa etupuolelta

Anonyymi-ap

Olen alkanut kärsiä todella kiusallisesta vaivasta. Alkoi jo useita vuosia sitten ja on vain pahentunut, nyt se on melkein jatkuvaa. Eli ongelma se, että pierua tulee etupuolelta. En osaa sanoa vuotaako se suoraan vaginan puolelta vai kulkeutuuko pierut takapuolelta jotenkin eteenpäin. Ehkä enemmän tuntuu että tulisi suoraan edestä. Ja tätä en voi hallita tai pidätellä sitten yhtään vaan tunnen vaan sen kuinka ilmaa kerääntyy alapäähän ja sitten kun laittaa vaikka jalat yhteen, tulee oikein ilmakupla. Haisee ihan sille itselleen. Eli haisen koko ajan siltä kuln kulkisin paskat housussa. Pitäisi mennä lääkäriin, mutta en ole ainakaan vielä kehdannut.
Onko kellään muulla ollut samanlaista vaivaa, mikä oli syynä? Onko tämä merkki jostain fistulasta alapään ja peräpään välillä vai mitä ihmettä??

2

434

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Emättimessä on paha tulehdus, joka aiheuttaa tuo kauhean hajun ja kehittää kaasuja. Todennäköisesti riittää terveyskeskuskäyntikin jotta saat reseptin lääkkeeseen jolla tulehdus saadaan parannettua (muulla ei enää parane).

    • Anonyymi

      Oireista päätellen olet demari.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      468
      8402
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      119
      5770
    3. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      252
      4726
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      50
      4570
    5. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      61
      4075
    6. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      160
      3910
    7. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      167
      3702
    8. Sinun ja kaivatun nimikirjaimet

      Mitkä ne on ? Meillä H❤️M 👩‍❤️‍👩
      Ikävä
      90
      1678
    9. Onko sinulla ja kaivatulla

      joku yhteinen tärkeä paikka?
      Ikävä
      90
      1128
    10. Mikä on viimeisin asia

      mitä olen sinulle kertonut?
      Ikävä
      41
      821
    Aihe