Joutsan keskustassa eräs mies ei mitään muuta tee kuin puhuu ihmisistä pahaa. Erityisesti yksi naislääkäri jäänyt pahasti hänelle hampaisiin.
Pahanpuhuja
11
1776
Vastaukset
- Anonyymi
Sarjavalittaja kunnostautuu myös verbaalisesti?
- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17923471m
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Ilmiselvästi Pörssi,vaahto valuu suusta kun puhuu paskaa ja haukkuu muita.
- Anonyymi
Sarjavalittajan kasetti hajoaa lopullisesti
- Anonyymi
Ei kai nyt Pörssi ketään moitiskellen mainitse? Ensin pitää tuoda julki oma varallisuus, se on kaiken a ja o.
Sitten mikäli kuuntelija on vielä maisemissa saattaa alkaa haukkukonsertto ja sitä piisaa. Varoitan!- Anonyymi
Kyllä kannattaa varoa,mitä duunailee ihmiset muistaa pitkään ja puhuvat kahvi tilaisuuksissa,tämä ei ole haukkumista ,vaan määrätyille henkilöille opiksi !!!
- Anonyymi
Ei kai täällä kukaan puhu kenestäkään pahaa!
- Anonyymi
Ihmeen paljon punikkeja kyseisessä maalaiskylässä. Onko Joutsaan siirretty aikoinaan sisällissodassa hävinneet ja penkalta selvinneet punikit?
- Anonyymi
Ei hän pahaa puhu kylällä ,hän vaan antaa palautetta miten terveys ja asiakas palvelussa Joutsassa toimitaan Entis aikaan ois sanottu "SUS SIUNATKOON" noin huonoksiko on mennyt terveys ja eräillä palvelu aloilla ....???
- Anonyymi
Puhuuko vatsasta?
Täälläkin on, vaikka köyhiä nirhataan, monia vatsallaan puhuvia ja syntyneitäkin itse porvareita puhumassa ERITTÄIN kovaan Ääneen. Joka puilella.- Anonyymi
*puolella
Kannattaakin kerätä ihraa, sillä jos tulee uusi Talvisota, niin sitä totta helvettiin teidät vieköön myös tarvitaan. Nääh.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 11510253
- 525020
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html422191Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1052048- 261904
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131591Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,411392Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v31981Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta24973Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk54967