Haluaisin kuulla kokemuksia penisimplantista. Niitä on Suomessa asennettu todella vähän. Miten prosessi meni, onko toiminut, miten toipuminen leikkauksesta meni, paljonko maksoi?
Vastaukset 5
- Anonyymi
Pidä mielessä että implantin ottaminen on peruuttamaton teko. Kukaan implantin ottanut ei varmasti myönnä että tuli tehtyä virhe vaan uskottelee itselleen ja muille että se oli hyvä ratkaisu.
- Anonyymi
Jos mikään muu ei enää tehoa niin implantti on ainoa vaihtoehto. Ongelma on korkea hinta. Lienee nykyään jo 20.000 euron luokkaa. Toinen ongelma on leikkausten pieni lukumäärä Suomessa. Kirurgien osaaminen on heikkoa.
- Anonyymi
Onko kokemuksia?
- Anonyymi
Itselle asennettu noin 2kk sitten.
Aluksi hankala käyttää pitää opetella niksit . - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Itselle asennettu noin 2kk sitten.
Aluksi hankala käyttää pitää opetella niksit .Mitä implantti tuli maksamaan. Missä leikkaus tehtiin. Mistä asiasta saa lisää tietoa? Kiitos.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haapaveden upea kurvikuningatar
No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga1051284Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää
WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️91777Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin
Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.35691- 47667
Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa
Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja118551Lidilikö Suomussalmelle
Tännekki Lidili. Loppus tuo kiskominen näillä jäljellä olevilla. K-Market ihan sikakallis ja hyvin ylimieliset omistajat30531Ei makeat pimut sytytä
sen jälkeen kun on nähnyt sinut. Olet vain ihastus vailla vertaa. Kun sinut tuntee muut eivät tunnu miltään. Tajuatko ol32516Upeaa Google!
Kohta on töitä tarjolla kaikille! Suomen taloushistorian suurin investointi ja Kajaani mainittu! Sähkö kyllä riittää, tö182498Huomasitko? Elämä Lapselle -konsertti tänään suorana tv:ssä - Aika kova kattaus huippuartisteja!
Lastenklinikoiden Kummien järjestämä Elämä Lapselle -konsertti tukee Suomen viiden yliopistollisen lastensairaalan toimi23497- 59483