Vapaa toimittaja Anter Yasa kirjoittaa YouTubessa otsikolla:""NATSIJAHTI" PALJASTUI KREMLIN PROPAGANDAKSI". Anter on ennenkin ollut oikeassa kirjoittamissaan asioissa. Voisiko mediamme olla niin tyhmää, että astuu Venäjän miinaan ja ilomielin?
Ja voisiko olla, että todellisuudessa koko Natsijahti on huuhaata ja koordinoitu trolli- ja bottitilien kautta?
https://youtu.be/uSOsRRYSV34
https://www.anteryasa.fi/p/natsijahdin-aloittanut-lehdiston
Voisiko olla mahdollista, että koko Suomen hallituksen "Natsijahti" onkin Trollien masinoimaa?
Anonyymi-ap
3
262
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä, pietarin ja muiden sen ideologian kaltaisten jotka haluavat luoda kaaosta meidän sisäiseen järjestykseen.
- Anonyymi
Ei kai suomalaiset mediat olisi niin helposti vedettävissä palvelemaan Pietarin etuja saada kaaosta?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723033
- 552675
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322295- 792168
- 951976
- 361793
- 121566
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171517Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301360Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291329