Kaivarissa naisissa

Anonyymi-ap

Vetelin upealla jäykkäperä chopperillani kesäisen Stadin kuppaisia katuja. Suorista pakoputkista kaikui miehekäs soundi, kun kurvasin kohti Kaivaria, jossa seksikkäät kesäpillut keikuttelevat perseitään kyrvän toivossa.
Saavuin rantaan orastava stondis nahkahousuissa. Tänään saan pillua ihan varmasti, siitä pitää komea prätkäni ja varma esiintymiseni huolen. Täydellinen bikerlookini nahkaliiveineen ja pitkä lettini kiinostavat naisia jotka etsivät panoseuraa, sen ole havainnut jo satoja kertoja samoilla asioilla liikkuessani.
Huomasin kolme nuorta ja hyvännäköistä pimua kävelemässä rantabulevardia pitkin ja hölläsin kaasua. HÖRRRRRR kuului putkista ja tytöt kääntyivät puoleeni. Hymyä ja säpinää syntyi heti tyttöjen kesken. Vetäisin pyöräni parkkiin, sen käydessä kiimaista tyhjäkäyntiä. Nousin pyörältäni sepalus härskisti pullottaen ja jäin nojailemaan satulan reunaan, jotta tytöt näkivät miehustani. Sanaakaan sanomatta tytöt syöksyivät kiinni kullini varteen. Melaa mekkoon on saatava ja heti, he sopersivat kiimoissaan.
Meinasin tulla housuihini kun olin niin innoissani. Kaappasin kaksi parasta kyytiini, toisen tankille ja toisen taakseni puristelemaan kullin vartta, kun toinen hieroi pehmeää persettään minua vasten... Rivakasti kaasutellen poistuin hämärtyvään iltaan yhden onnettoman katsellessa peräämme. Hetken päästä sain kahdelta pimulta, kaikkiin reikiin, niin paljon kuin kykenin. Aamulla oli kulli nilellä. Kyllä HDllä saa NAISTA!!!!

9

775

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      jaksoin lukea tuohon kesäpillut kohtaan

      ens kerralla fiksummin, eiks niin?

      • Anonyymi

        Mä jaksoin rivakasti kaasutteluun, sit oli pakko hakata hanskaan...


    • Anonyymi

      Kyl se Jawa 350 CC kaikkien naisten päät kääntää

      • Anonyymi

        Ja oikea Jawan pakokaasun tuoksu.


    • Anonyymi

      Hienoa, että harrikkamies on vielä elossa. Prostata ei tunnu vaivaavan.

      • Anonyymi

        Onneksi on VIAGRA ja seikkailu jatkuu


    • Anonyymi

      Taisi olla miehiä ne kyytiläiset joita koppalakkisi kiihotti

    • Anonyymi

      Onks kuuttia näkyny .

    • Anonyymi

      Choppermiehet, vapaus ajella ja fiilistellä . Ei persaukisille .

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      241
      14064
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      60
      7177
    3. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      199
      6852
    4. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      101
      4739
    5. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      74
      4657
    6. Kela maksoi etuuksia 17,3 mrd. eur, yritykset sai 10,6 mrd.

      Tuohon päälle vietiin vielä palkansaajilta työeläkeloisille 27,5 miljardia euroa. Etenkin Suomen Sosialistiset Yrittäjä
      Maailman menoa
      24
      4625
    7. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      74
      4337
    8. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      75
      4112
    9. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      100
      3896
    10. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      93
      3701
    Aihe