Vetelin upealla jäykkäperä chopperillani kesäisen Stadin kuppaisia katuja. Suorista pakoputkista kaikui miehekäs soundi, kun kurvasin kohti Kaivaria, jossa seksikkäät kesäpillut keikuttelevat perseitään kyrvän toivossa.
Saavuin rantaan orastava stondis nahkahousuissa. Tänään saan pillua ihan varmasti, siitä pitää komea prätkäni ja varma esiintymiseni huolen. Täydellinen bikerlookini nahkaliiveineen ja pitkä lettini kiinostavat naisia jotka etsivät panoseuraa, sen ole havainnut jo satoja kertoja samoilla asioilla liikkuessani.
Huomasin kolme nuorta ja hyvännäköistä pimua kävelemässä rantabulevardia pitkin ja hölläsin kaasua. HÖRRRRRR kuului putkista ja tytöt kääntyivät puoleeni. Hymyä ja säpinää syntyi heti tyttöjen kesken. Vetäisin pyöräni parkkiin, sen käydessä kiimaista tyhjäkäyntiä. Nousin pyörältäni sepalus härskisti pullottaen ja jäin nojailemaan satulan reunaan, jotta tytöt näkivät miehustani. Sanaakaan sanomatta tytöt syöksyivät kiinni kullini varteen. Melaa mekkoon on saatava ja heti, he sopersivat kiimoissaan.
Meinasin tulla housuihini kun olin niin innoissani. Kaappasin kaksi parasta kyytiini, toisen tankille ja toisen taakseni puristelemaan kullin vartta, kun toinen hieroi pehmeää persettään minua vasten... Rivakasti kaasutellen poistuin hämärtyvään iltaan yhden onnettoman katsellessa peräämme. Hetken päästä sain kahdelta pimulta, kaikkiin reikiin, niin paljon kuin kykenin. Aamulla oli kulli nilellä. Kyllä HDllä saa NAISTA!!!!
Kaivarissa naisissa
Anonyymi-ap
9
800
Vastaukset
- Anonyymi
jaksoin lukea tuohon kesäpillut kohtaan
ens kerralla fiksummin, eiks niin?- Anonyymi
Mä jaksoin rivakasti kaasutteluun, sit oli pakko hakata hanskaan...
- Anonyymi
Kyl se Jawa 350 CC kaikkien naisten päät kääntää
- Anonyymi
Ja oikea Jawan pakokaasun tuoksu.
- Anonyymi
Hienoa, että harrikkamies on vielä elossa. Prostata ei tunnu vaivaavan.
- Anonyymi
Onneksi on VIAGRA ja seikkailu jatkuu
- Anonyymi
Taisi olla miehiä ne kyytiläiset joita koppalakkisi kiihotti
- Anonyymi
Onks kuuttia näkyny .
- Anonyymi
Choppermiehet, vapaus ajella ja fiilistellä . Ei persaukisille .
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi1657562Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä1305199Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y432680- 2712318
Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu812218Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont702092Yhdysvaltain hyökkäys Venezuelaan on YK:n peruskirjan mukaan laiton hyökkäyssota
Oman sävynsä tähän tuo vielä se, että hyökkäys kohdistettiin nimenomaan valtiojohtoa vastaan. Toki, kun tavoitteena on v5672065Ei tule uni
Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.571126Miksi juuri Venezuela?
Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp2911087Laittaisin whatsuppissa viestin
Jos olisin täysin varma että se on toivottua vielä kun aikaa on mennyt ja että toivot sitä edelleen.661075