Onko jollain Peter Pan firmasta kokemuksia, pitäis joku kiva matka varata.
Toimiiko asiakaspalvelu ja saako rahoille vastinetta?
Peter pan bikes kokemuksia
18
1982
Vastaukset
- Anonyymi
Tein itse saman matkan puolet halvemmalla kuin tarjosivat.Jos on liikaa rahaa eikä osaa itse varata matkaa voi käyttää. Majoituspaikat oli kyllä kehnoja
- Anonyymi
Niin se matkan varaaminen on vaihtoehto, jos ei ole matkalle kavereita samaan aikaan, ehkä kielitaito ongelmat , tai muut esim pyörien vuokraamiseen haluttomuus . Onhan se mukavaa kun vaan ajelee eikä tarvitse huolehtia muusta . Siksi näitä matkoja joku tekee ?
- Anonyymi
Jos teit matkan itse, niin mistä tiedät heidän majoituksen tasosta?
- Anonyymi
Eikös nimi jo kerro:)
Viittaa slangissa queer toimintaan. Sinne vaan partaheterot ihmettelemään.- Anonyymi
Tekee kuulemma reissuja Blue Oyster Clubiin jenkkeihin, siellä sitten motoristien nahkahousut lätisee.
- Anonyymi
Niin se voi myös viitata siihen että peter pan ei halunnut kasvaa aikuiseksi ? Tosin vihjataan että prätkämiehet on pikkupoikia ?
- Anonyymi
En suosittele, ylihintaista ajelua ja huonolaatuista majoitusta.
- Anonyymi
Minulla taas täysin vastakohtaiset kokemukset parin tehdyn matkan perusteella - majoitukset jopa reilusti ylittivät odotukset ja hauskaa on ollut.
- Anonyymi
JUU EI!
- Anonyymi
Ylihintaista ylipainoisten ihmisten ilmaston tuhoamista, eikö ihmiset osaa ajatella omilla aivoilla ja omaa luontoa.
- Anonyymi
Niin voi olla ? Mutta kyllä matkan suunnittelu esim pohjois-Thaimaassa olla melkoinen suoritus , ilman kielitaitoa, reittien tuntemusta (ei ole bensaasemia landella joka mutkassa) tietoa vakuutuksista , ym . Siellä pohjoisessa on maisemat upeita, tiet aika hyvässä kunnossa, ei ole routaa ?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin voi olla ? Mutta kyllä matkan suunnittelu esim pohjois-Thaimaassa olla melkoinen suoritus , ilman kielitaitoa, reittien tuntemusta (ei ole bensaasemia landella joka mutkassa) tietoa vakuutuksista , ym . Siellä pohjoisessa on maisemat upeita, tiet aika hyvässä kunnossa, ei ole routaa ?
Joo olen samaa mieltä, kyllä Euroopan reissuilla varmaan helpompi ajella ilman mitään järjestelyä? Pohjois-Thaimaassa on ehdottomasti oltava paikallistuntemusta ja kielitaitoa? Siellä on vielä oma murre. Ja vuokraaminen/vakuutukset siellä on aika kinkkinen juttu?
- Anonyymi
Lol nimi, varmaan joku venäjän säätö veronkiertoon.
- Anonyymi
Mielenkiintoisia mp-matkoja on ollut. Todellisia seikkailuja. Hyvä porukka ja letkeät vetäjät. Rahalle saa kyllä vastinetta. Suosittelen.
- Anonyymi
Hienoja reissuja!
- Anonyymi
Erittäin hienoja reissuja ja kyllä rahoille saa vastinetta
- Anonyymi
Parin vaihtoa miesten kesken,"kaks päällä". Bottom mies
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1824196"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?892750Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am1332238Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p8022076 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark92044- 192031
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.301987Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m191810Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251803- 831797