Hei, olen alle nelikymppinen mies uudeltamaalta ja tarjoan siitosapua naisille joilla ei ole miestä tai kaipaa apua tällä saralla. Pystyn matkustamaan kauemmas myös jos tarvista.
Minulla on jo useita lapsia, joista suurin osa on saanut alkunsa ensimmäisestä ovulaatiokierosta. Siittiömääräni on korkea, ja se on tarkastettu alle vuosi sitten. painoindeksini on normaali, en tupakoi, en juo alkoholia tai käytä mitään lääkkeitä.
Ota yhteyttä ja voimme keskustella hedelmöitysvaihtoehdoista. Voin osallistua lapsen elämään jos näin sovitaan, tai voidaan pysyä täysin anonyymeinä koko prosessin ajan jos näin haluat.
Yhteydenotot: [email protected]
Luovuttaja tarjolla
Anonyymi-ap
0
699
Luetuimmat keskustelut
- 741215
Poliisi yritti murhata mopopojan
Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti5281128Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan83998Iäkäs Jämsäläinen mies kuoli poliisiautoon matkalla Jyväskylän putkaan
Iäkäs vanhus humalassa niin huonossa kunnossa, ettei pystynyt huolehtimaan itsestään niin ainoa apu sillä hetkellä oli79948- 81939
En välitä sinusta yhtään
Olet pelkkä itsestään liikoja luuleva ämmä. Kierrän sinut kaukaa nyt ja aina. Olit mulle pelkkä lelu vaan.52803Ernest Lawson täräytti erikoisen heiton TTK-lehdistötilaisuudessa: " Onko tässä tarkoituksena...?"
Ernest Lawson esitteli uudet TTK-tähtioppilaat ja opettajat torstaina 6.8. lehdistölle. Tulevalla kaudella on yksi hausk10778- 67777
Olen luovuttanut
Välimme menivät niin pahasti solmuun, ettei niitä voi enää korjata. On aika jatkaa elämässä eteenpäin. Toivon sulle kaik35682Mopomiitti!
Menikös öoliisilta yli tuo mppedinkans kisaaminen tais olla melkoinen riski vahigoittaa tarpeettomasti jopa kuolla tuoss202631