Tampere -joensuu

Hei! Pitäs lähtee tampereelta joensuuhun
Millä kätevimmin??
Millä pääsee suoraan perille? Lento liian kallis.
3364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...ja sius lähtisin nyt lauantaina, sunnuntaina tai maanantaina.

Äänestä

Junalla tai bussilla, Onnibus on halpa.

Kysy taas jos et ymmärrä jotain vaikeaa asiaa.

Äänestä

Taksi on kätevin. Vie suoraan parin mutkan jälkeen perille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hei! Pitäs lähtee tampereelta joensuuhun
Millä kätevimmin??
Millä pääsee suoraan perille? Lento liian kallis.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu