Kutittaminen onko väärää vai hyvää hauskan pitoa?

Itse olen 21-vuotias nuori mies, jolla on kutitusfetissi joka kohdistuu lähinnä samaa sukupuolta edustaviin tyyppeihin. Kun tajusin, että minulla on tällainen "outo" asia sisälläin joka saa nautintoa siitä kun pääsee kutittamaan jotakuta. Pidin sitä outona, hölmönä ja jopa nolona asiana sillä tuolloin ajattelin että se ei ole normaalia. Mutta nyt aikuistuessani olen ajatellut että ei siinä mitään väärää ole ja että kaikilla on omat mielenkiinnonkohteensa ja intohimonsa. Minulla on tällainen ja sinulle ei välttämättä tarvitse olla sama vaan jokin muu ja se on ihan fine.

Sellainen hauska fakta liittyen kutittamiseen, että vaikkakin se on joidenkin mielestä epämukavaa niin siitä huolimatta sillä on todettu olevan terveydellisiä vaikutuksia mm kalorien polttamiseen se on oikein hyvä "treeni". Se myös tuottaa hyvänmielen hormooneja jotka pitävät meidät iloisina ja täten myös terveinä mielellisesti.

Nyt kun olet päässyt tänne asti voisin kysyä mitä mieltä itse olet kutittamisesta? Onko se kivaa vai epämukavaa? Mistä paikoista kutiat eniten ja vähiten? Haluaisitko olla kutitettava vai itse kutittelija? Jos olet mielummin kutitettava niin millä tavalla tahtoisit tulla kutitetuksi, jos taas kutittelija niin millä tavalla haluat kutittaa muita?

Minun vastaukseni: Kutittaminen on mielestäni kivaa ja hauskaa ajanvietettä. Itse taidan kutiata eniten jalkapohjista ja vähiten ehkä mahasta (en ole varma). Haluaisin mielummin olla itse kutittelija ja kutittelisin kutitettavaa yhteisten rajojen mittaisilla tavoilla.

Jos sinulla tulee mieleen vaikka jotain tarinoita kutittamiseen liittyen niin niitäkin saa jakaa jos tahtoo ei ole pakko ;) tai jos ihan vaan jotain muita asioita tulee mieleen liittyen kutittamiseen niin sana on vapaa. En tuomitse ketään.

14

1772

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kutiata. Tulipa radikaali ratkaisu.

    • Anonyymi

      Mielenkiintoista pohdintaa. Mun mielestä kutittaminen on ihan kivaa tiettyyn rajaan asti. Mua ei ole paljon kutitettu, mutta kutian varmaan eniten mahasta ja kyljistä.

    • Anonyymi

      Mulla on kans kutitusfetissi, niin saajana kun antajana. parasta kutitus sillon, kun pissahätä ja joutuu tosissaa rimpuilee

    • Anonyymi

      Minä menin tuon ikäisenä naimisiin.

    • Kertokaahan rohkeesti omia kutitus kokemuksia ja että tykkäättekö itse kutittamisesta vaiko ette yms olisi todella mukavaa lukea muidenkin ihmisten kokemuksia ja muuta. :)

      • Anonyymi

        Mä haluisin saada kutitusta niin pitkää että pissat tulee housuu


      • Anonyymi kirjoitti:

        Mä haluisin saada kutitusta niin pitkää että pissat tulee housuu

        ihanko tosi? Itellä saattas voimat loppua siinä ku koittaa saaha toiselle pissat housuun XD. Haluatko jutella enemmän?


      • Anonyymi
        Fantasioija kirjoitti:

        ihanko tosi? Itellä saattas voimat loppua siinä ku koittaa saaha toiselle pissat housuun XD. Haluatko jutella enemmän?

        juu, mielellään voidaan jutella


      • Anonyymi kirjoitti:

        juu, mielellään voidaan jutella

        onko sulla kik sovellusta? se nyt o ainut minkä uskaltaa jakaa tääl.


      • Anonyymi
        Fantasioija kirjoitti:

        onko sulla kik sovellusta? se nyt o ainut minkä uskaltaa jakaa tääl.

        on, mä löysin sun toisesta keskustelusta, laitan


    • Anonyymi

      Kunhan et koskaan kutita ketään ilman lupaa nii ihan ok. Eli muistat vaan että kaikkille osallistuville se on ok nii mikäs siinä🤷🏻‍♂️

      • noo voihan sitä kiusallaan pikkasen härnätä frendiä vai onko sekin liikaa? :D


    • Anonyymi

      Kylläpäs täällä on hiljaista.

    • Olis kiva löytää kavereita, jotka tykkäisivät tulla kutitetuksi ja ovat oikeastikkin herkkiä kutitukselle mutta tykkäisivät siitä. :D

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka tai ketkä tappo eilen?

      Kenet ja miksi?
      Varkaus
      35
      1926
    2. Arvostele kaivattusi

      ulkonäköä, asteikolla 1-10. Perustelut myös 🧢
      Ikävä
      49
      836
    3. Mitä teet mies?

      Oletko jonkun naisen kanssa? 😞
      Ikävä
      82
      819
    4. Kuka varasti Sisun rahat

      Kun lukee Sisun pöytäkirjaa, niin kuka on se, joka on varastanut Sisun rahat?!
      Sysmä
      7
      691
    5. Miten sulla on niin kaunis

      Ääni. Sellainen rauhoittavan vangitseva, jolloin aika kuin hidastuu. Ihmettelen sua vielä aika paljon. Lähes joka aamu t
      Ikävä
      35
      681
    6. Ajattelen sinua

      vain. Ihoasi vasten ihoani, huuliasi huulillani, sormiasi vartalollani... Olen katkera elämälle siitä että se antoi sinu
      Ikävä
      27
      600
    7. Mikä sai sinut ajattelemaan mies...

      Ettet riittäisi minulle?😔
      Ikävä
      60
      509
    8. Porukkaa ku pipoa

      Olipas iloinen yllätys kun kiertelin ja kaartekin autolla koko päivän pitkin ähtäriä joka paikassa väkeä, leirintäalueel
      Ähtäri
      28
      459
    9. Miten murun juhannus meni

      ❤️🤗 Muistithan olla kiltisti 😁😘
      Ikävä
      44
      459
    10. Luulet olevasi pidetty

      Luulet olevasi pidetty ihminen ja tärkeä monille. Oikeasti et ole! Kukaan EI oikeasti sinua jeesaa, kun tarvitset olkap
      Ikävä
      74
      417
    Aihe