Hei! Olen 24 työssäkäyvä nainen joka tarjoaisi kodin joko aikuisille/pennuille kodin.
Kokemusta on aikaisemmista ja kaikki tarvikkeet löytyvät jo ennestään.
Kaverina olisi 5v chihupoika joka pitää kissoista.
Annetaan koti kissalle/kissoille
11
574
Vastaukset
- Anonyymi
Tule hakemaan. 6kpl 5 viikkoisia pentuja, 6v naaras ja 2v kolli. Kolli siamilainen, ei rek.
- Anonyymi
Keksi parempi provo, trollinpenikka.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Keksi parempi provo, trollinpenikka.
Keksi parempi aloitus.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Keksi parempi aloitus.
En mie oo viel vastannu mitään t. AP :S
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Keksi parempi aloitus.
Trollit ovat ihan tutkitusti päästään vialla, mutta noin pahasti vainoharhaisen pitäisi hakea apua keskustelupalstalla kirjoittelun sijaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Keksi parempi provo, trollinpenikka.
Vihanhallintaongelma?
- Anonyymi
5- viikkoisia pentuja ei saa lain mukaan luovuttaa. Kissanpennun luovutusikä on 14 viikkoisena.
- Anonyymi
Kysele löytölöistä.
- Anonyymi
Mistä päin etsit kissaa?
- Anonyymi
Hei. Meillä olisi 2v. Maatiaispoika jota vanhempi kissa ei enää hyväksy kastroinnin jälkeen. Kiltti, sisäkissan rokotus, madotukset, terve ja syö hyvin. Olisitko kiinnostunut?
- Anonyymi
Olisin kiinnostunut, missäpäin :)
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1006374
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303813törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283190Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3701726- 331398
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46969Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11956Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11880- 42869