Tässä jälleen yksi todistus aiheesta. Porilainen poliisi tuli illalla nauttimistaan "kolmesta pienestä brandy-lasillisesta" niin päihin, että puhalsi aamulla työpaikallaan yli promillen.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000009731959.html?utm_medium=promobox&utm_campaign=is_tf&utm_source=hs.fi&utm_content=promobox
Rehellinen poliisi on satuolento
Anonyymi-ap
8
260
Vastaukset
- Anonyymi
Sää pekasin, krimxxxxxx
- Anonyymi
2014, taaksepäin?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
2014, taaksepäin?
Ei vuoteen 2014, vaan hän aloitti jo v. 2004.
- Anonyymi
Huvittavaa, kuinka tämä äijä kahden lasillisen jälkeen huomasi, että hänen pitää mennä aamulla töihin, mutta nappasi sen jälkeen vielä yhden lasillisen.
- Anonyymi
Jännitti työhönmeno niin että piti ottaa miestä väkevämpää.
- Anonyymi
Itsepetosta
- Anonyymi
Takaluomakeskustelu on kuitenkin jo rauhoittunut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1502029
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3241230Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.831048- 35908
- 107898
- 53844
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31839Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta21775Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos58739Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?44711