Uotinpäivät tulossa ja torikamera ollut pimeenä jo 2 viikkoa !
Vastaukset 13
- Anonyymi
ehkä hyvä niin
- Anonyymi
Huomattu on... Alkoikin sopivasti jo pikkuhiljaa kovalevyt täyttymään videotallenteista.
- Anonyymi
Taitaa olla varsinaiset lelut !
- Anonyymi
Torilive kamera toimii taas.26.7 klo 9 alkaen.
- Anonyymi
Ei kauaa toiminut kun on taas pimeänä !
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kauaa toiminut kun on taas pimeänä !
No joo .Hah,ha,haa , niin näyttää.Fiksuja insinöörejä töissä siellä tek.toimistosasa.
- Anonyymi
Ja 30,7 aamulla taas pimeänä .
- Anonyymi
Keltamahojen öykkäröintiä kukaan jaksa seurata.
- Anonyymi
Eipä keltamahoilta näytä nuo torilahvilassa käyvät ihmiset.Eikä myöskään muut torilla olevat henkilöt.
Katsominen on onneksi vapaaehtoista.- Anonyymi
Joo ei näytä , suurin osa on näitä kesä Sysmäläisiä . Tai voihan heilläkin olla keltainen maha ! Kun en ole nähnyt , että onko !
- Anonyymi
Kyllä nyt on sielunelämä sekaisin, kamera rikki eikä nää mitä torilla tapahtuu! Hohhoijaa, ei tu ihan mittää, sitähän joutuu pian kahtelemaan akkansa hapanta naamaa ja se jos mikä laittaa keppanan juontiin ja hunningolle.
- Anonyymi
Kohta ei ole, mitä katsella. Syksy tulee ja eristää jokaisen omaan kotiinsa, raitti hiljenee. Kesäasukit poistuu ja rauha palaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo2092259Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1661494Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset2271101- 60975
- 57961
- 71937
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus72851- 93807
Hyvinvointitalo, mitä sanoo Korkein hallinto-oikeus . Mikä on kansalaisten oikeusturva?!
Onpa mielenkiintoisessa vaiheessa Pyhäjärven hyvinvointitalon kohalo; Saako rakentaa, vai eikö? Kaupungin tekninen johta120741- 51738