Yllätin siskon vahingos runkkaamast

Anonyymi-ap

Ite oon siis 16v äijä ja olin hakee siskoo syömää ja vaa avasin sen oven ja siinä se oli sängyllä? Ei sillee muuten mut se on 11, eihän ton ikäsii viel kuuluis kiinnostaa tommoset asiat. Sen lisäks se viel käytti jotaan paksuu harjanvartta, eli ei siis mitenkää hirvee hygienisen tai turvallisen olost hommaa.

Pitäiskö nyt mainita meijä vanhemmille ettei se tee mitää tyhmää?

12

2167

    Vastaukset 12

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tarkotan siis hiusharjan vartta ellen laittanu tarpeeks selvästi

    • Anonyymi

      Nyt äkkiä kotona palaveri aiheesta ja kaikki kertomaan mitä tuostakin vielä seuraa....hyijyi vielä häiritä siskoas ku oli niin intiimiä asia tekeillä

      • Anonyymi

        Jokaisella on oikeus mielihyvään.


      • Anonyymi00020

        Pidä turpas kii. Siskollas on oikeus mielihyvään niinkui sinullakin vaikka on nuorempi, 8v:etkin jo masturboi.


    • Anonyymi

      En varmaan sanoisi asiasta mitään. Se voi olla aika kiusallista sun siskolle.

    • Anonyymi

      Kannattaa ehkä kuitenkin olla hiljaa, onhan runkkaaminen kuitenkin aikas henkilökohtainen ja joillekin jopa herkkä asia, varsinkin tuon ikäiselle.
      Tietty riippuu miten "vanhoillisia" vanhempanne ovat, mutta vaikka suhtautuisivat asiaan fiksustikin, niin silti voi aiheuttaa siskollesi vain turhaa pahaa mieltä.
      Ja samapa se kai on, millä runkkaa.. Paksulla harjanvarrella tai lyijykynällä, kyllä jokainen rajansa tuntee.
      Seksi ja sitä myötä runkkaaminen kyllä alkaa kiinnostamaan useimpia ihmisiä 11-13v ikäisenä, niin tyttöjä kuin poikia.
      Kannattaisiko seuraavalla kerralla koputtaa tm, ennen kuin menet toisen huoneeseen, silloin ainakaan, kun ovi on kiinni?
      Tuskinpa itsekään tykkäisit, jos joku perheenjäsenistäsi ryntäisi huoneeseesi juuri sillä hetkellä, kun olet runkkaamassa.

    • Anonyymi

      Opettele koputtamaan oveen ja odota kunnes kutsutaan sisään

      • Anonyymi

        Niinpä.
        Kuuluu jo ihan perustapoihin, että koputtaa, ennen kuin menee toisen huoneeseen.
        On kuitenkin toisen henkilökohtaista aluetta.


    • Anonyymi

      Taisit HALUTA nähdä mitä se sisko touhuaa:)
      Ja se tulee toistumaan kunnes pyrit itse osingolle.

    • Anonyymi

      Älä sano mitään, parempi välttää turhaa draamaa, ei siskos tohon kuole ja kannattaa koputtaa ensi kerralla

    • Anonyymi00017

      Sinun sisko saa tyydyttää ei kuulu sulle

    • Anonyymi00018

      Veljen kuuluu auttaa siskoa mahdollisessa puutteessa.

    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olivia Oras kuollut

      Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS
      Kotimaiset julkkisjuorut
      61
      1923
    2. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      13
      840
    3. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      51
      740
    4. Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?

      Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke
      Haapavesi
      41
      666
    5. Sukunimesi eka kirjain?

      🤗
      Ikävä
      43
      631
    6. Kerro vain.

      Lipsauta johtolanka...
      Ikävä
      80
      606
    7. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      47
      604
    8. Tönölän hukkaputki

      Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le
      Kuhmo
      35
      564
    9. Ei mitään käytöstä

      Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su
      Ähtäri
      29
      536
    10. 47
      524
    Aihe