Ford Focus 1.0 Öljyn mittatikku

Mistähän saisi ostettua uuden mittatikun Focukseen
7740
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ford-Varaosat - soita niin kysyy " kerrotko rekisteri numeron "

Äänestä
  • Onko se hyvä vai huono asia?

    Äänestä

Villi veikkaus, että Ford liikkeestä ja monilta purkaamoilta. R-kioskilta ei kannata kysyä.

Äänestä

Lidlistä.

Äänestä

Keskustelun avaukset on nyt sitten tätä tasoa.

Mainostajat maksaa suomi24 ylläpitäjälle ilmeisesti kirjoitettujen vastausten määrän mukaan, ja niitä yritetään saada kaikin keinoin.

Äänestä

Motonetostä löytyy metritavarana.

Äänestä

Onko edellinen liian lyhyt ei yllä öljyyn asti.

Mee ford korjaamolle ja pyydä sieltä niillä irrotettuja hajonneita motteja jotka lähössä tehtaalle korjattavaksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mistähän saisi ostettua uuden mittatikun Focukseen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu