Ja minä aion vetää verhot ikkunan eteen. Käydä kaupassa ostamassa paljon pepsiä ja pelata aivoni pilalle. Nukun päivät ja valvon yöt. Sekoilen yksin, kunnes tapan itseni vahingossa ovenkarmiin tai sitten murskaudun jääkaapin oven väliin.
Mitäs te hyvät ihmiset aiotte tehä kesällä?
Mitäs te hyvät ihmiset aiotte tehä kesällä?
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ensimmäiseksi lähden heti Espanjaan. Sitten suunnitelmat lähes samat kuin sinulla, mutta ilman pepsiä ja sitten myöhemmin lähden Pariisiin.
Tietenkin katon formulaa ja käyn pyörällä ostamassa leffoja. Autokouluunkin pitäisi mennä.
Harrastan villiä seksiä kaikissa asennoissa kaikissa paikoissa ja onnistun sillä saamaan itseni ennätysten kirjaan.
onneksi olkoon
Kiitos kannustuksesta!
Vedän verhot ikkunan eteen niin että huoneessa on täysin pimeää. Valvon yöt, nukun päivät. Käyn kaupassa ostamassa light limua monta pulloa varastoon (nyt minulla on vain 6 pulloa *nyyh*). En aijo pelata aivojani pilalle, koska aivoni on jo tottunut pelaamiseen niin ne eivät pilaannu siitä, toisinkuin ulkoilma pilaa keuhkoni. Sekoilen yksin koneen ääressä, kunnes kesäloman loputtua tapan itseni hirttäytymällä verkkojohtoon. Toki voin myös kompastua huoneeni lattialla lojuviin limupulloihin ja lyödä pääni tietokonepöydänkulmaan ja kuollakupsahtaa siinä samalla.
Ottakaa oppia kunnon pr0 no lifelta!