Vankila Jumalanpalvelus

Anonyymi-ap

Vaikea on omassa ihtessänsä puhua. Rakas sisko lähti ylösnousemuksen aamuun juhannuksena, 25 päivä. Sisko sanoi että sädehoito on maanantaina, mutta hän lähti kohti ylösnousemuksen aamua jo sunnuntaina Kristuksen sovintotyöhön uskoen.

6

674

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      "Mun henkeäni salpaa"

    • Anonyymi

      Juhannuksena me muistamme Johannes kastajaa. Sönsä teoissa, minä muistan lisäksi hänet papppan toisena nimenä ja siskon pääsinpäivänä.

    • Anonyymi

      Vielö neljä päivää ennen oltiin mökillä. Tajusin kyllä että nyt on kohtaclähtö, vsikken tahtois hyväksyä, myttä sinä Herra olet vähissä armollinen ja voimakas, turvaat tiet päivieni loppuun saakka.

    • Anonyymi

      Jos tekee syntiä eläessään,ei mee taivaaseen. Jos kiusaa valkolaisia niin ei takuulla oo taivaanportti auki. ja kuolema tulee jokaisen kohdalle kerran.

      • Anonyymi

        Kyllä melkein, mutta värillä nyt ei oo niin väliä kun kuvaRaamatussakin tekstit ja kuvat on mustaa valkoisella


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      141
      1493
    2. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      122
      1266
    3. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      26
      1053
    4. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      89
      984
    5. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      313
      881
    6. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      99
      833
    7. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      38
      732
    8. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      109
      676
    9. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      59
      672
    10. Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.

      Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet
      Suomussalmi
      144
      644
    Aihe