Tästä on jo lähes vuosikymmen ja opetin maahanmuuttajille silloin suomea ja kurssi oli jo lopuillaan kun kaikki olivat jo lähteneet pois luokasta jäi sinne yksi nuori tyttö.
Se jäi siihen pulpettiinsa kuin jähmetty ja hiljaa niiskutti, menin lohduttamaan häntä olinhan jo 58v äijä ja osasin lohduttaa kuin omia lapsiani.
Mutta sitten hämmästyinkin kun tyttö alkoi kertomaan tarinaansa ja kertoi olevansa menossa naimisiin pakosta 70 vuotta vanhan miehen kanssa ja uskonnon mukaan naisen tulee silloin olla impi ja kokematon.
Tajusin heti ettei tyttö missään tapauksessahaunnut avioon vanhan äijän kanssa - jota koko suku painosti.
Tyttö jatkoi kertomustaan jossa sanoi systeemin olevan aivan tavalinen ja naisen pitää säilyttää impeytensä vanhalle irstaalle äijälle koko nuoruutensa ja impeys todistetaan jopa papin katsoessa toimitusta.
Aloin säälimään tyttöä ja kun sitten sanoi, että on van yksi tie ettei joudu vanhan äijänkanssa naimisiin ja se olisi ettei hän ole enää impi.
Mietin viikon tapahtunutta ja aina sama tyttö jäi sinne luokkaan viimeisenä kuin anoen jotain, menin taas juttelemaan ja hämmästyin kun tyttö heti tarrasi farkuistani kiinni ja sanoi, etkö sä voisi auttaa mua, meni hetken että tajusin viestin, tytön käsi hiveli jalkojeni väliä.
Tyttö sanoi huonolla suomenkielellä, jos mina en ole enaa impi, en kelpoo sille vanhalle haisevale äijalle, tajusin heti mitä tyttö tarkoitti.
Meni viikkoja ettei tapahtunut mitää, kunnes itseänikin mieli vähän väliä harhautui ja mietin millaista olisi tuota tyttöä naida, kullini alkoi olla lopputunneilla puolijäykkänä jo mietteistäni.
Vaimoni lähti sukuloimaan hämeeseen ja jäin yksin, siinä sitten aloin miettimään sitä tapausta ja viimeisellä tunnilla sanoin että tänään se sopisi, tyttö hämmästyi ja punastui selvästi.
Hain tytön kaupungilta ja ajoin suoraan autotalliini jotta ei naapurini näkisi tapahtumaa, tarjosin 18v tytölle viiniä, mistä hän kieläytyi tietysti, itse kippasin kaks lasia.
Menin ensin suihkuun ja sieltä tullessani tyttö seisoi täysin alasti olkkarissa pienet tissit ihanasti nöpöttäen ja ujosti itseään peitellen.
Mullahan ponnahti välittömästi aisa valmiustilaan ja siitäkös tyttö vähän pelästyi ja astui uudelleen istumaan.
Tässäkö se tapahtuu, kysyi tyyttö ja meni sohvalle selälleen levittäen hoikat jalkansa täysin levällen, jumankauta mikä näky oli, kaluni koveni entisestään, kun katsoin tytön herkkullista nuorta pillua.
Avasin varovasti häpyä ja ihastelin punaista pillulihaa joka aukesi mustien häpyhuulien jälken, voi perkele kuinka on hienoa, tyttö värisi jännityksestä ja syöksyin kielettämään pillua ....jatkuu...
Opetin maahmuuttajille suomea
6
7267
Vastaukset
- Anonyymi
Ten virheen, tyttö otti saksiottellaan mut aivan täysin saadessaan ensimmäistä kieliorkkuaan, meinasin tukehtua kun pitkät jalat vain vangitsivat mun sinne, mutta jatkoin kielittämistä - tyttö unohti minut kokonaan ja jatkoi jaloillansa puristelua minussa, kunnes ne nykäyksittäin alkoivat hellittämään.
Kauheaa mitä mina tein, tyttö pyyteli anteeksi kun punaisena nousin harojenvälistä - ei se mitää sanoin ja haukoin happea tajutessani että olin juuri antanut tytölle ensimmäisen orgasmin suullani.
Kalunihan seisoi entistä jämäkämpänä ja samalla mietin, onko mulla oikeus tunkeutua neitseelliseen pilluun, sen nyt ollessa melkoisen kutsuvainen ja märkä, avasin varovasti sitä, näin kuinka se vapisi vielläkin orgasmin jälkeen, mutta kokeilin sormellani sen sisään, eihän edes se mennyt kunnolla sinne. Kullinihan oli jo tässä vaiheessa jo räjähtämäisillään, aivoiini oli j liikaa tuotu mielikuvia kiimaisesta pillusta.
Ovikello soi.....- Anonyymi
Menin ovelle, mutta siellähän oli vain joku jehova, seisova kaluni varmaan jotenkin näkyi, koska lähtivät niin nopeasti huutaen siunaustansa.
Palasin takaisin olkkariin ja siellähän se tyttö oli polvillansa matolla eikä puhunut mitään, toisella kädellä vain hieman levitti pilluansa, kuka mies jättäisi tuollaisen näkymän puolitiehen.
Työnnyin varovasti, tai erittäin varovasti kalullani kuin tapaillen pillua joka tuntui heti niin taivaalisen tiukalta ja joka kerta tyttö huokaisi kun olin vasta puolivälissä tattiani sisäänpäin työntäessni, mutta himoni sai vallan ja aloin hitainliikkein nautiskelemaan pillun imusta kullini ympärilläni, tytö vaikeroi ja pysäytinki välillä kaluni pohjaan ja kysyin saanko jatkaa: likka vastas uu, uuu , aloin paukuttamaan tosissani ja hetken ajattelin kortsuja, mutta teki niin hyvää että laskin kaikki sisäle nuoreen pilluun.
Tää on muutein tositapaus ja nykyisin tämä nuori nainen asuu ihan hienossa aviossa , jälkeenpin miettien, teinkö oikein. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Menin ovelle, mutta siellähän oli vain joku jehova, seisova kaluni varmaan jotenkin näkyi, koska lähtivät niin nopeasti huutaen siunaustansa.
Palasin takaisin olkkariin ja siellähän se tyttö oli polvillansa matolla eikä puhunut mitään, toisella kädellä vain hieman levitti pilluansa, kuka mies jättäisi tuollaisen näkymän puolitiehen.
Työnnyin varovasti, tai erittäin varovasti kalullani kuin tapaillen pillua joka tuntui heti niin taivaalisen tiukalta ja joka kerta tyttö huokaisi kun olin vasta puolivälissä tattiani sisäänpäin työntäessni, mutta himoni sai vallan ja aloin hitainliikkein nautiskelemaan pillun imusta kullini ympärilläni, tytö vaikeroi ja pysäytinki välillä kaluni pohjaan ja kysyin saanko jatkaa: likka vastas uu, uuu , aloin paukuttamaan tosissani ja hetken ajattelin kortsuja, mutta teki niin hyvää että laskin kaikki sisäle nuoreen pilluun.
Tää on muutein tositapaus ja nykyisin tämä nuori nainen asuu ihan hienossa aviossa , jälkeenpin miettien, teinkö oikein.Spedellä taas suoltaa paskaa yhteen pötköön buaahaa
- Anonyymi
Etsi seksikumppani! Määritä parametrit ja kaupunki 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/B3y4H7
- Anonyymi
On tositarina.. Painu nyt jo vittuun.
- Anonyymi
Sinnehän se sinunkin mieli tekis painua. Kukaan nainen vain ei eksy sun peräkammariisi.
Ketjusta on poistettu 24 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset27317645Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään
Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"19212532Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El736252MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny405250Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään845083Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.594213NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun704036Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja603810Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta1043726Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html1463189