Katselin tuolla maksukanavilla (esim Netflix, Viaplay ym) ihan uusiakin elokuvia. Hyvin monessakin todella surkeassa elokuvassa on näitä pappaikään ehtineitä miesnäyttelijöitä, kuten Pierce Brosnan, Mel Gibson, Bruce Willis, sekä tietysti Arnold ja Sylvester ym. Luulisi että hävettää mennä enään noihin B/C luokan filmeihin kun on parempiakin joskus tehnyt.
Vanhemmat naisnäyttelijät sentään arvostavat itseään, eivätkä ainakaan niin helposti lankea tekemään sekundaa. Rahan ei ainakaan luulisi olevan se motivaattori?
Vanhemmat miesnäyttelijät
Anonyymi-ap
3
410
Vastaukset
- Anonyymi
Muista en tiedä mutta ikääntynyt Bruce kuulolaite korvassaan on niin surullista nähtävää etten kestä katsella.
- Anonyymi
Ymmärrettävää että koittaa tienata vielä viimeiset rovot jälkikasvulleen mutta ei jää kunnioittava muisto. Jos sellaisella jotain arvoa olisi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannan kirja USA:n bestseller!
"Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä16211510- 288132
Metsäalan rikolliset
Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.565984Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..1664967- 204737
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai394384Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1014275- 953605
- 803280
- 481781