Koraanin poltto

Anonyymi-ap

Ruotsissa ja Tanskassa äityneet maahanmuuttajat polttamaan koraaneita julkisesti ihan päntiönään. Protestoivat sillä jotain vissiin. Ei Hyryllä vielä kukaan oo intoutunu torilla semmosta performanssia pitämään, vaikka raamattua polttamaan, ei taida kiinostaa muu ku sätkän poltto. Ja mehtäpalovarotus jos on niin eipä sitä sillon saa. Tietysti saukkoniemen uudessa grillikodassa voisi poltella ja siinähän samalla makkarat tulisi. Saisi Hyrynsalmi näkyvyyttä medioissa hyvin meinaan vaan, sitä tarvittaisiin.

7

468

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Näkyyvät vastavuoroisesti muhamettilaiset polttavan Ruotsin ja Tanskan lippuja omissa mellakoissaan. Pitäsikö Hyryllä polttaa muutama islaminuskoisten maiden lippu solidaarisuuden osoituksena naapurimaille. Ja Venäjän lippu myös koska sehän siellä taustalla häärää. Varmasti tulisi medianäkyvyyttä, jopa enempi ku suopotkupallosta. Tuo kirjojen polttaminen ei ole hyvä juttu, ne jotka historiaa tuntevat vähääkään tietävät sanat jotka sanoivat että Siellä missä poltetaan kirjoja, poltetaan kohta ihmisiä.

    • Anonyymi

      Muslumaanit kuvittelee, että joku painotuote jollain lailla erityisen pyhä. No eihän se ole pyhä, pelkkää paperia ja mustetta. Ovat vain sen verran matalaohtaisia, että eivät osaa olla nykymaailmassa kunnolla, kun horisevat nokallaan moskeijoissaan.

      Van silti; Liekö tuo tarpeen ruveta kirjoja polttelemaan? Ruåtslaiset tulee vielä kärsimään, kun muslumaaniterroristi pistää metroon oikein kunnon paukun.
      Joten ollaanpa ihmisiksi, täällä suomessa, ja jopa hyrylläkin.

      • Anonyymi

        Paperia ja mustetta se on vaan perustuslaki ja lakikirjakin.


    • Anonyymi

      Minä poltan tulevana lauantaina klo. 12.00 kepun jäsenkirjan S marketin parkkipaikalla, tervetuloa muutkin polttamaan turhake.

      • Anonyymi

        No eihän tuossa ole mitään järkeä! KePun jäsenkirjalla on hyryllä paljonkin muuta käyttöä, esim. perseen pyyhkimiseen


      • Anonyymi

        Keskustapuolueen jäsenkirja on nykyisin digimuodossa, joten joudut polttamaan taplettisi


    • Anonyymi

      Kuinka paksu opus lienee, se jäsenkirja, paljonkin sivuja?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      98
      6128
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      349
      5587
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      52
      2639
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      104
      2046
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      107
      1768
    6. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      121
      1667
    7. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      19
      1603
    8. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      180
      1267
    9. On todella hassua

      Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
      Ikävä
      73
      1177
    10. Nuoret hakevat eläkkeelle, vaikka eivät ole olleet vielä töissäkään

      hyvin menee. Pieni vastoinkäyminen elämässä, ja heti masennutaan. Monet alle 30-vuotiaat hakevat työkyvyttömyyseläkettä
      Maailman menoa
      188
      998
    Aihe