Ei sitte annettu näemmä latvalalle tämän vuoden yarista alle ku näytti testeissä olevan viimevuoden malli. Oli muhkurat kyljessä,siitä erottaa..
Olisihan se ollukki huono jos olis saanu saman yariksen kuin muut Toyota kuskit ja ollukki nopiee. Parempi pelata varman päälle ja antaa vanha kapistus.
Latvalalla viimevuoden yaris
20
533
Vastaukset
- Anonyymi
No niin näytti olevan hybridi patit kyljessä mikkä oli viime vuoden mallissa.
- Anonyymi
Pakkohan sille oli kaivaa hallin takaa pressun alta viimevuotinen ettei se vain oo katsutaa nopiee. Ei näytä hyvältä jos JM on katsutaa nopiempi. Ei ainakaan japsit tykkää. Jos tuolla on vielä nopiempi nii tiputtaa tehoja. Näytti jo rumalta kun Suninen löi katsutaa ja lubeeta pataan heti ekas kisas. Muut on ajanut jo pari vuotta kisat ja testit. Nuo autothan piti olla niin vaikeita uusille kuskeille mutta suninen oli jopa evanssiskin nopiempi jollaki pätkää.
- Anonyymi
Nassikkaa Latvala ei kuulemma saa voittaa. Siksi piti antaa luontaisesti nopealle miehelle huonmpi auto.
- Anonyymi
Joo, ei Latvalan kyllä pitäisi pystyä vaki kuskien vauhtiin kun on ollut niin kauan pois eikä ole ajanut rally 1 autolla kisaa. Ja kuulemma hänniselläkin haasteita nuotin kans testissä kun tulee tilanteet nopeesti eteen. Mutta onhan se hyvä varmistaa ettei taka jää jalkoihin ,antamalla latvalalle vähän vanhee auto.
- Anonyymi
Kyllä lähtee
- Anonyymi
Oli löytänyt jo testeissä kiviä ja rikkonut vanteita. Pääseekö edes Myhinpäähän asti?
- Anonyymi
Eiköhän noi tiet oo kiviä täynnä ja joka rallissa kaikilla menee vanteita ja useilla renkaita. Mutta uneksi sinä tietämätön urpo ihan mistä tykkäät.
- Anonyymi
Ee oikeinko Suomessa on kiviä? Kuka olisi uskonut. . Tampio!
- Anonyymi
Pistää vihaksi sinunlaisesi ihmiset jotka ei ymmärrä rallista mitään ja pakko tänne kuitenkin kommentoida. Ja oot niin katkera niin katkera..
- Anonyymi
Se voi olla ihmeellistä tuollaiselle Helsinkiläiselle juntille että keski-suomessa on tielläkin kiviä. Helsinkiläinen juntti kun ei ole nähnyt kiviä kuin kivitalossa ja ehkä puistossa.
- Anonyymi
Meinaatko runkata jokaiselle rengasrikolle?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Meinaatko runkata jokaiselle rengasrikolle?
Eiköhän Jartsa vedä ihan kunnolla tukivarren solmuun johonkin maakiveen ja leikki loppuu Laukaanhovin pihaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eiköhän Jartsa vedä ihan kunnolla tukivarren solmuun johonkin maakiveen ja leikki loppuu Laukaanhovin pihaan.
Meinaatko nypätä sitte käteen? No huvinsa kullakin.
- Anonyymi
Putte possu ihmettelee
- Anonyymi
Pahanilmantuottajat taas riitelee asiasta mistä eivät mitään tiedä.
- Anonyymi
Eiks kaikki tuota pahaa ilmaa....?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eiks kaikki tuota pahaa ilmaa....?
Ei. Sinä vain.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eiks kaikki tuota pahaa ilmaa....?
Ei. Sinä vain.
- Anonyymi
turha sitä latvalaa on moittia.teistä kirjottelijoista ei pärjää latvalalle kukaan, kun lähetää ajamaan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.1343693Putin lähti takki auki sotaan....
Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,813203SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.852614Suomalainen lähti ilman takkia sotaan
Malli oli "kajander", johon kuului pelkästään kokardi, ja sotilaan itse metsästä katkoma puukeppi ryssien huitomiseen.72416Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.2422334Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!
”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a392196- 42949
- 95938
- 53829
Haapaveille jotain uutta!
Huoltoasema Haapavein keskustaan tulossa. Semmoista Jeppasissa jaappasevat.16800