Naisten MM-kisojen selostukset pilaa asiantuntijanainen joka on enemmän äänessä kuin selostaja.
Tietää muka paremmin mitä pitäisi tehdä kuin kentällä olevat pelaajat ja valmentajat.
Eikö hän tajua että kentällä ei näe pelin kokonaiskuvaa niin hyvin kuin selostuskopista johon kuva tulee ylhäältä päin.
Besserwisser asiantuntija pois selostuskopista
Anonyymi-ap
5
275
Vastaukset
- Anonyymi
Helppoahan se on amatöörinkin sanoa tv-kuvasta mitä olisi kannattanut tehdä. Pelaajat kentällä ei voi sitä tietää.
- Anonyymi
Toistaiseksi pelaajilla ei ole silmiä selässään.
- Anonyymi
Ylen Riku Salminen meni lomalle kisakaupunkeihin ja kaikki olivat tyytyväisiä, että ei ollut pilaamassa Pasilan kisastudiota, mutta nyt äijä tuli pilaamaan finaaliviikon. Mies on maan huonoin toimittaja.
- Anonyymi
Kannattaa katsoa äänettömällä ottelut, voi itse päätellä mitä tapahtuu, ei tarvitse kuunnella selostajien höpinöitä ja mielipiteitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774612- 1801887
- 1241590
- 1241115
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161041- 351036
- 78933
- 52886
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78862- 4828