Millaisia kokemuksia teillä on fb:n seuranhakuryhmistä?
Onko joku löytänyt sitä kautta vakavaa ja hyvää parisuhdetta?
Kertokaa kokemuksia.
Fb:n seuranhakuryhmät
Anonyymi-ap
5
431
Vastaukset
- Anonyymi
Ne fb:n sateenkaariryhmät ymv. on ihan pystyyn kuolleita. Kukaan ei kirjoita juuri mitään. En tiedä miten niistä voisi ketään löytää, kun ei saa käsitystä millaisia ihmisiä niissä on.
Whatsapp-ryhmissä on vähän aktiivisempaa, mutta aika hiljaisia nekin on.- Anonyymi
Missähän ei olisi kuollutta lesbon näkökulmasta...
- Anonyymi
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17962253y
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Tinder tai her. Kummastakin hyviä kokemuksia.
- Anonyymi
Tinderissä on vain passiivisia ja seksiseuran hakijoita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä841646Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2691551Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2711288Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1691262- 56877
- 66854
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em65843Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40831- 40817
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44791