Tuohan takasin viemäsi tavarat sinut on nähty
Velipoika rosvo
11
1340
Vastaukset
- Anonyymi
Mitä nyt on viety ja mistä??
- Anonyymi
Marjat pihasta !
- Anonyymi
Tavaraa ei pitäsi jättää levälleen
- Anonyymi
Ainakaan miesten!
- Anonyymi
Onko joltakin varastettu veli, kaiken ne kyllä varastaa...
- Anonyymi
Honkatieltä kannattaa ite kukasenki ehtie omaisuuttaan. Uudelleen maalattuina toki ihanaan jomppa kamokuosiin.
- Anonyymi
Mie juon "Kamomilla " teetä, h0m0st1 pikkirillipystyssä ja k1kkel1 tanassa
- Anonyymi
Eikö varastettu omaisuus yleensä sutata nopeasti yli mattamustalla spray maalilla? Miksi nähdä niin paljon vaivaa ? Herää kysymys että onko kommentoija vähän hukassa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikö varastettu omaisuus yleensä sutata nopeasti yli mattamustalla spray maalilla? Miksi nähdä niin paljon vaivaa ? Herää kysymys että onko kommentoija vähän hukassa?
Onko se velikin maalattu kun Bondin Goldfingerissä.
- Anonyymi
Ilimota poliisille niin ehkä saat tavarasi takaisin
- Anonyymi
En ole veljeni vartija.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 665180
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai574617Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1234569Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3381897- 851523
- 921484
- 2351370
- 3221094
- 200971
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.51893