Liikkeelle lähdössä putki rätisee

Tosiian tuli vaihettua roxiin vp jousi (malossi+40) ja narakun 2000 kytkin jouset ja 4.5 rullat ja nyt paikaltaan liikkeelle lähdössä putki rätisee ja ei lähde ollenkaan liikkellee ellei potkase vauhtia pikkusen, mikä vikana? Liian jäykät noi uude jouset vai mikä ihme?
1470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

😍😋😍😋😍😋😍😋😍

🍑 ­­N­­y­m­­f­­o­­m­­a­a­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17971560H

🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Roxikuski kirjoitti:

Tosiian tuli vaihettua roxiin vp jousi (malossi+40) ja narakun 2000 kytkin jouset ja 4.5 rullat ja nyt paikaltaan liikkeelle lähdössä putki rätisee ja ei lähde ollenkaan liikkellee ellei potkase vauhtia pikkusen, mikä vikana? Liian jäykät noi uude jouset vai mikä ihme?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu