8 Terveystarkastus

Anonyymi-ap

Oon tosiaa menos varmaa hetken pääst kasin terveystarkastuksee ja mua stressaa sikana ku oon hiukan ylipainone (164cm ja 66kg) nii ku ne siel punnitsee miut nii kuinka paljon vaatteita saa olla pääl vai pitääks olla iha nakuna? Ja että mitä se sit niinku sanoo mulle kun näkee et oon vähän painava ja mitä se tekee? Viimeisenä viel et aikooks se tunnustella mun vatsaa tai jotain tollast? Sorry nää on ehkä vähän tyhmiä kyssäreitä mut oon ihan mega stresseis!

2

526

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      En usko että se alkaa ylipainosta erityisesti valittamaan. Varmaan kysyy mitä syöt ja kuinka paljon liikut. Punnittaessa ei tarvi olla ihan nakuna. Mulla tais olla paita, bokserit ja sukat.

      • Anonyymi

        😍😋😍😋😍😋😍😋😍

        🍑 ­­N­­­y­­­m­­f­­­o­­m­­a­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17972890x

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas puukotus yläristillä!

      Tänään taas puukotettu hengiltä ihminen Kuopiontien läheisyydessä yläristillä! Nyt näitä alkaa olla viikoittain!
      Pieksämäki
      59
      1728
    2. Olen päättänyt tappaa itseni tämän vuoden puolella

      Minulla ei ole oikeastaan mitään hävittävää. Elämäni on surkeaa ja tunnen ihmisten tuijotukset ja supinat. Ne nauravat r
      Ikävä
      134
      1411
    3. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin

      Kesä ja juhannus on grillailun kulta-aikaa. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin. Ka
      Grillaus
      70
      1241
    4. La Promesa sarjan ystäville iso pettymys - Yleltä lisäinfoa asiasta

      La Promesa suosikkisarjan kohtalosta on tullut tietoa. Tämä ei kyllä välttämättä ilahduta sarjan faneja. Lue lisää: htt
      Tv-sarjat
      10
      836
    5. Mä muuten kerroin puolisolle susta

      Nimeä mainitsematta....
      Ikävä
      64
      811
    6. Paljonko meidän ikäero on?

      Ois kiva tietää.
      Ikävä
      69
      701
    7. Nyt kun olen vähän huppelissa niin uskallan sanoa

      Mikä minua oikein närästää... Tiedän että meillä on ollut vaikeaa mutta miten kauan sulla on ollut toinen mies vai oliko
      Ikävä
      39
      531
    8. Mies onko sinulla

      Kaikki hyvin? 🌞 -nainen
      Ikävä
      38
      494
    9. Nainen onko kaikki

      Onko sinulla nainen kaikki hyvin? mies
      Ikävä
      45
      476
    10. Toivotetaanko toisillemme

      Juhannuksia vai ollaanko vihoissa
      Ikävä
      52
      455
    Aihe