Olem 21-vuotias nuori nainen ja asun mieheni kanssa yhdessä opiskelupaikkakunnalla. Eilen illalla lenkin jälkeen jäin hetkeksi terassille istuskelemaan mutta alkoi jotenkin himottamaan ja ajatukset pyöri enemmän ja vähemmän seksin ympärillä.
Menin sisälle ja hyväilin itseäni vaatteiden läpi ja riisuin juoksutopin pois päältä ja hyväilin rintojani. Mies oli omissa treeneissään, joten ajattelin että ehdin vähän hyvillä itseäni ja masturboida kaikessa rauhassa. Hyväilin rintojani ja myös kostuvaa alapäätäni housujen alta. Otin shortsit pois ja olin pelkissä stringeissä ja hieroin stringien päältä. Samassa kuulin ulko-ovelta jotain kolinaa ja ajattelin että mieheni tulikin jo kotiin ja nyt on kiva yllättää hänet melkein alastomana ja kiihottuneena. Menin eteiseen vastaan, mutta siellä olikin mieheni kaveri Jussi.. Vähän taisi yllättyä kun tulin rinnat paljaana ja nännit kovina vastaan pelkät stringit jalassa, niin yllätyin kyllä minäkin kun oli tarkoitus itse toimia yllättäjänä.
-Ai sä et ollutkaan "mies" (nimeä ei nyt mainita) luulin että hän oli tullut jo kotiin., sain sanotuksi
-joo mä tulin miestäsi kysymään mutta kyllä senkin seura kelpaa.. , vastasi Jussi
Samalla hän kosketti hartioitani ja otti takaapäin minusta kiinni ja hieroi hellästi rintojani. Olin ollut jo valmiiksi kuumana niin tuollaista kosketusta ei voinut oikeen torjuakaan. Olin niin sanotusti "kypsää viljaa" tuolle ovelle ilmestyneelle mieheni kaverille Jussille, jonka kyllä ennestään tunsin. Hän hieroi rintojani ja suuteli kaulaani ja selkääni, käänsi minut toisinpäin ja hyväili pakaroitani ja nuoli rintojani. Siirryttiin makuuhuoneeseen ja sain todella nauttia Jussin käsittelystä. Samalla riisuin häneltä vaatteita pois. Halusin saada kullia rintojeni väliin. Jussi nuoli minua ja lopuksi otti minut takaapäin. Sain todella voimakkaan orgasmin ja Jussi laukesi sisääni. Rakasteltuamme ja hetken makoiltuamme hän kysyi, että olin ennen hänen tuloaan tekemässä ja näytin miten hieron rintojani ja hyväilen pilluani. Jussi halusi, että jatkan ja seurasi masturbointiani. Hetken kuluttua hän kuitenkin siirtyi nuolemaan pilluani ja sain toisen orgasmin.
Tämän jälkeen siirryin suihkuun ja Jussi sanoi, että tulee joskus myöhemmin köymään kun mieheni on kotlna. Lisäsi sitten, että voi joskus käydä myös kun eo ole kotona. Illalla kun mieheni tuli kotiin ja kyseli mitä olen illalla tehnyt niin vastasin että lenkkeillyt ja masturboinut..
Kaisa21
Illan yllätys
Anonyymi-ap
2
9185
Vastaukset
- Anonyymi
Kaverin kihlattu Tiia oli sattumalta lenkillä, ja kyseli kelpaisiko seura? No kelpasi!!!
Tiia on ollut aina varsin hillitty käytökseltään, mutta tänään suorastaan kiusoitteli Mua puheillaan ja kireissä lenkkiasusteissaan.
Lopulta jutustelut livahti niin levottomiksi, että vain nappasin Tiiaa kädestä kiinni ja johdatin ulkoilureitiltä viereisen urheilukentän vanhan huoltorakennuksen taakse.
Seurasi räjähtävä ja puolipukeinen pystypano rakennuksen takaseinää vasten!
Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sebastian Tynkkynen (pers.) ei vastusta raiskauksia
"Sebastian Tynkkynen oli ainoa 14 suomalaismepistä, joka vastusti uutta suostumuksen puuttumiseen perustuvaa raiskauslak453952Purra jäi kiinni valehtelusta, Heinäluoma ei
Ja heti alkoi Purra joukkoineen maalittamaan Heinäluomaa. Niin toimii äärioikeistoa edustava putinistipersulauma, jonka283004- 352594
- 321899
Kaunis Martina taas lehtihaastattelussa - kommentoi Stefua
Martina sanoi, että Isabella on käytännössä aina hänen kanssaan. "Minä olen se vanhempi, joka ottaa 100-prosenttisen vas4831514- 521474
Gallup: Kenet sinä haluaisit nähdä Yökylässä-sarjassa?
Yökylässä Maria Veitola -sarjaa on nähty jo 10 kautta tv:ssä, ja Veitola on yöpynyt satojen suomalaisten julkkisten kode431393- 371290
- 691247
Mitäs mieltä
Hakeekohan pikkunennmies alavuden kaupunginjohtajaksi? Pakkoliitos ähtäri-alavus. Taas olis mieliharmi johtamassa suoho161185