Illan yllätys

Anonyymi-ap

Olem 21-vuotias nuori nainen ja asun mieheni kanssa yhdessä opiskelupaikkakunnalla. Eilen illalla lenkin jälkeen jäin hetkeksi terassille istuskelemaan mutta alkoi jotenkin himottamaan ja ajatukset pyöri enemmän ja vähemmän seksin ympärillä.

Menin sisälle ja hyväilin itseäni vaatteiden läpi ja riisuin juoksutopin pois päältä ja hyväilin rintojani. Mies oli omissa treeneissään, joten ajattelin että ehdin vähän hyvillä itseäni ja masturboida kaikessa rauhassa. Hyväilin rintojani ja myös kostuvaa alapäätäni housujen alta. Otin shortsit pois ja olin pelkissä stringeissä ja hieroin stringien päältä. Samassa kuulin ulko-ovelta jotain kolinaa ja ajattelin että mieheni tulikin jo kotiin ja nyt on kiva yllättää hänet melkein alastomana ja kiihottuneena. Menin eteiseen vastaan, mutta siellä olikin mieheni kaveri Jussi.. Vähän taisi yllättyä kun tulin rinnat paljaana ja nännit kovina vastaan pelkät stringit jalassa, niin yllätyin kyllä minäkin kun oli tarkoitus itse toimia yllättäjänä.

-Ai sä et ollutkaan "mies" (nimeä ei nyt mainita) luulin että hän oli tullut jo kotiin., sain sanotuksi

-joo mä tulin miestäsi kysymään mutta kyllä senkin seura kelpaa.. , vastasi Jussi

Samalla hän kosketti hartioitani ja otti takaapäin minusta kiinni ja hieroi hellästi rintojani. Olin ollut jo valmiiksi kuumana niin tuollaista kosketusta ei voinut oikeen torjuakaan. Olin niin sanotusti "kypsää viljaa" tuolle ovelle ilmestyneelle mieheni kaverille Jussille, jonka kyllä ennestään tunsin. Hän hieroi rintojani ja suuteli kaulaani ja selkääni, käänsi minut toisinpäin ja hyväili pakaroitani ja nuoli rintojani. Siirryttiin makuuhuoneeseen ja sain todella nauttia Jussin käsittelystä. Samalla riisuin häneltä vaatteita pois. Halusin saada kullia rintojeni väliin. Jussi nuoli minua ja lopuksi otti minut takaapäin. Sain todella voimakkaan orgasmin ja Jussi laukesi sisääni. Rakasteltuamme ja hetken makoiltuamme hän kysyi, että olin ennen hänen tuloaan tekemässä ja näytin miten hieron rintojani ja hyväilen pilluani. Jussi halusi, että jatkan ja seurasi masturbointiani. Hetken kuluttua hän kuitenkin siirtyi nuolemaan pilluani ja sain toisen orgasmin.

Tämän jälkeen siirryin suihkuun ja Jussi sanoi, että tulee joskus myöhemmin köymään kun mieheni on kotlna. Lisäsi sitten, että voi joskus käydä myös kun eo ole kotona. Illalla kun mieheni tuli kotiin ja kyseli mitä olen illalla tehnyt niin vastasin että lenkkeillyt ja masturboinut..

Kaisa21

2

8770

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kaverin kihlattu Tiia oli sattumalta lenkillä, ja kyseli kelpaisiko seura? No kelpasi!!!
      Tiia on ollut aina varsin hillitty käytökseltään, mutta tänään suorastaan kiusoitteli Mua puheillaan ja kireissä lenkkiasusteissaan.
      Lopulta jutustelut livahti niin levottomiksi, että vain nappasin Tiiaa kädestä kiinni ja johdatin ulkoilureitiltä viereisen urheilukentän vanhan huoltorakennuksen taakse.
      Seurasi räjähtävä ja puolipukeinen pystypano rakennuksen takaseinää vasten!

    Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Voiko normaali ihminen ryhtyä vasemmistolaiseksi?

      Tätä jäin pohdiskelemaan.
      Maailman menoa
      202
      4248
    2. SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa

      SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah
      Maailman menoa
      146
      3798
    3. Orpo: Velkajarrua vastustavaa puoluetta vaikea ajatella hallitukseen

      No Minja Koskelan kommunistipuolue jäi ulos tuosta. Kaikki eduskuntapuolueet vasemmistoliittoa lukuun ottamatta sopivat
      Maailman menoa
      136
      3245
    4. Hienoa! Eduskunta luopui käteisen käytöstä

      Nyt tuo sama muutos pitää saada myös muuhun yhteiskuntaan. Käteistähän ei tarvitse tänä päivänä enää kuin rikolliset.
      Maailman menoa
      47
      1629
    5. Ikävä sinua mies

      Vuosia kuluu, mutta tunteet ei ole hävinnyt. Tasoittuneet toki, kun ei olla nähty. Järki palannut päähän kuitenkin. Se i
      Ikävä
      19
      1508
    6. Mikä tämä henkilö mahtaa touhuta Parkanossa

      Kamalaa https://www.ylasatakunta.fi/teksti/pirkanmaan-karajaoikeus-vangitsi-koiran-tappamisesta-epaillyn-6.68.127794.b58
      Parkano
      34
      1450
    7. Sulla on avaimet ja keinot

      Jos haluat jatkaa tutustumista. Itse olen niin jäässä etten pysty tekemään enää mitään. Pidempi keppi johon on helpompi
      Ikävä
      25
      1385
    8. Orpo loukkaantui fasismiin viittaavasta sanavalinnasta

      Mutta miksi loukkaantui? Orpohan on tehnyt yhteistyötä fasistien kanssa jo vuonna 2019, siis jo neljä vuotta ennen loukk
      Maailman menoa
      27
      1351
    9. Kiinnostaa - ei kiinnosta - kiinnostaapas

      Selittäkää hämmentyneelle miksi miehiä ei ikinä kiinnosta silloin, kun sitä olisi itsekin kiinnostunut? Sitten kun siirt
      Sinkut
      116
      1160
    10. Martina haluaa Marbellaan

      Martinan tekisi mieli ottaa lennot Marbellaan, jossa näkisisi kauniita ja hyväntuulisia ihmisiä. No sitten pitää matkust
      Kotimaiset julkkisjuorut
      215
      1063
    Aihe