Parisuhdetta etsimässä N51v

Anonyymi-ap

Heipsan

Missä te 50-57v vapaat, raittiit miehet olette? Missä teihin voi tutustua? Olen ollut parissa deittisovelluksessa, mutta sopivaa ei ole tullut vastaan. Enemmänkin sarjadeittailijoita, eronneita joilla ero käsittelemättä.. Sitten on pleijerit erikseen.
Monella on myös päiväkoti-ikäisiä lapsia ja se ei ole enää minun elämään sopivaa. Oma lapsi kun on jo poissa kotoa.

10

756

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Niin kyllähän monikin nainen kertoo etsivänsä milloin minkäkinlaista äijää lähinnäkin sponsoroimaan. mutta kiltit hyväluonteiset tavan äijät jotka raittiita, ei kelpaa,

      Mies ja nainen kun ajattelvat onnistua ja elää yhdessä, ymmärtävät, että kaksin saa jotakin aikaan ja pääsee eteenpäin, mutta se mutta. on kun ei kyetä keskusteleen, ei liioin kuunteleen. näin sitä ei koskaan kukaan löydä sitä prinsessaa tai prinssiä. koska. molemmat luulee sen toisen sopeutuvan.

    • Anonyymi

      Mä olen kyllä ihan omillani. Ei tarvitse mennä miehen kukkarolle

    • Anonyymi

      Olisikin kiinnostavaa jos joskain olisi tilastollista tutkimusta siitä, että montako prosenttia mainitussa ikäluokassa olevista on kiinnostunut sitoutumaan, sillä varsin moni on eronnut eikä ole suuremmin kiinnostunut uusista "vakavista" parisuhdesitoumuksista.

    • Anonyymi

      Löyd't raittit mieht.Urheilupuistojen kuntolaitteet.Lähiöiden metssätiet kävelemässä.Kuin mennyt kesä uimarannat.Nyt auki on myös Lähiöiden asukastalot.Katso alueesi tapahtumat netistä: Sietä.Moni myös käy kirpputorit katsomassa keties löytyykö siettä naista? Tai Uimahallit? Ihan samoja asioita pohtii kuin sinä naisena.Eivät halua kaljaa,viiniä kittavia naisia tai tupakoitsijoita.

    • Anonyymi

      Välimatkat liian pitkät, muuten löytäis varmasti, nyt vielä ei "jaksa hakea. T M61

    • Anonyymi

      Minä olen raitis ja komea pitkä mies , harrastan liikuntaa ja ruuanlaittoa. Nimimerkki: niskakiharat 71 vee.

      • Anonyymi

        Etsin enemmän oman ikäistä seuraa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Etsin enemmän oman ikäistä seuraa.

        No mä oon 60 plus. aj ihan soiva pelimanni.


    • Anonyymi

      Asukastalot päivisin.Kuin myös heluntalaiserakunnan toimi paikat. Joissa paljon aktivitetiä kaiken ikäislle miehille naisille ja perheille.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      66
      4454
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      104
      3727
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      108
      3341
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      21
      1896
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      68
      1893
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      87
      1139
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      89
      903
    8. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      49
      851
    9. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      108
      834
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      23
      774
    Aihe