Ketä ampuu raketteja kylällä?
Raketin ampujat
12
705
Vastaukset
- Anonyymi
Kuka vai ketä, hä?
- Anonyymi
Nasa?
- Anonyymi
Esa?
- Anonyymi
Pieni raketti mies Kim.
- Anonyymi
Reijo, Reijon veli Lauri ja Reijon serkku Esa.
- Anonyymi
Ööööö...kehari
- Anonyymi
Työllisyys- ja yrityspalvelut?
Juhlivat?- Anonyymi
No on syytäkin, kun Toyota tulee Laukaaseen Leppävedelle teollisuusalueelle.
Työllisyys palvelut on tehnyt jotain oikein äänekoskeen ja Jyväskylään verrattuna. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No on syytäkin, kun Toyota tulee Laukaaseen Leppävedelle teollisuusalueelle.
Työllisyys palvelut on tehnyt jotain oikein äänekoskeen ja Jyväskylään verrattuna.Toyota on alkanut rakentamaan penispumppuja ja peniksenkehittimiä, tästä syystä Laukaaseen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Toyota on alkanut rakentamaan penispumppuja ja peniksenkehittimiä, tästä syystä Laukaaseen.
Kaikki luulee että jotain ralliautoja. Totuus on nimenomaan kyrpäpumput ja myöhemmin lanseerataan toyotan seksinuket, tetaajia etsitään jo netissä.
- Anonyymi
Laukaalla nostetaan Japanin liput salkoihin veroäyrien toivossa.
- Anonyymi
Laukaalla vedetään esinahat taakse ja annetaan pumppujen laulaa kohta.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.1481997Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3041691- 931547
Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2001180Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois761162- 671120
- 221027
- 48987
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl73936Maalaisliiton nuorilta paljon puhuva idea
Taas vongataan lisää tukea... kehdosta hautaan! Maalaisliiton nuoret aka Keskustanuoret haluaa Suomeen valtiollisen dei23907