Kävin röllitintä vai mikä rellu se nyt onkaan

niin kuitenkin katsomassa liikkeessä. Myyjä kysyi ensimmäisenä onko yliherkkyyttä buranalle ja onko niuva tuttu paikka? Kyllä jäi vagina logoinen ser jäte ruostumaan halliin ei tullu kauppoja! Muutenkin oli ruma kuin perse.
21017
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Huomasi ilmeisesti pakkopaitasi, johon hoitajat ovat ommelleet Hojotan merkin ja kuolan suu pielissäsi.

Äänestä
  • Eikä se ollut edes autoliike vaan sairaaalan kanslia.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

niin kuitenkin katsomassa liikkeessä. Myyjä kysyi ensimmäisenä onko yliherkkyyttä buranalle ja onko niuva tuttu paikka? Kyllä jäi vagina logoinen ser jäte ruostumaan halliin ei tullu kauppoja! Muutenkin oli ruma kuin perse.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu