Terve terve.
Oman korvan kohdalle tulikin sitten nelisen päivää sitten pysyäkseen lukkoisuuden ja paineen tunne. Käytännössä siis sama kuin olisi lentokoneessa, hississä jne.
Korva lääkäri totesi vaan, että ei siellä muuta syytä näytä olevan kuin tukkoinen korvatorvi, eli siis se käytävä kurkun ja korvan sisuksen välillä. Kokemuksia tästä? Ohjeeksi annettiin vaan odottaa.
Kokemuksia korvatorven ahtaudesta?
Anonyymi-ap
3
365
Vastaukset
- Anonyymi
Flunssaisena korvat menevät helposti lukkoon jopa moneksi päiväksi. Avautuvat itsestään, ensin toinen ja sitten toinenkin.
Korvalääkärin sanaan voisit luottaa. - Anonyymi
Juu no, flunssaa ei ole ollut edes auttavasti, siksi alunperin oudoksutti mistä johtuu
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741