kun apteekkikin on muuttamassa pois? Kuka on uusi omistaja?
Mitä siihen säästöpankin taloon on tulossa,
28
1880
Vastaukset
- Anonyymi
Jos vaikka kunta ostaa !
- Anonyymi
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
🍒 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17993252K
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Tai laitetaan joku juottola tai kirpputori. Sellaiselle itsepalvelukirpputorille mistä myyjä voi varata oman pöytäpaikan olisi kyllä kysyntää, niin ja suutari/polkupyöräkorjaamolle.
- Anonyymi
Kysäiseppä vaikka säästöpankista niin ei tarvitse epätietoisuudessa riutua.
- Anonyymi
Mihinkäs sitten apteekki muuttaa?
- Anonyymi
K supermarket suvituulen yhteyteen !
- Anonyymi
Siihen tulee joku härdelli, vai oliko se bor- sellainen.
- Anonyymi
Jos vaikka menee purkuun , kun DELETEN auto liikkui jo nurkilla !
- Anonyymi
Porno baari siihen tulee..
- Anonyymi
Tokkopa tulee , ei muuta kuin purkuun kaikki tyhjät rakennukset ! Käyttökulut jo niin korkeat nyky hinnolla ! Ei kenenkään kannata tyhjiä tiloja lämmittää !
- Anonyymi
Mitä tulee, no ei mitään.
- Anonyymi
Osta pois, sehän on myynnissä. Huutokaupat.com
- Anonyymi
Varmaan joku koronarokottamo, sopis tälle kylälle hyvin.
- Anonyymi
Jeee, kohta saadaan taas piikit :)
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jeee, kohta saadaan taas piikit :)
Jotain iloista sentään💉
- Anonyymi
Kannattaa ostaa, kiinteistöverot just lupaavasti nousussa.
- Anonyymi
Ainut, millä tienaa, niin sexyä sen olla pitää. Tulis punasten lyhtyjen katu.
- Anonyymi
Huutokauppa päättyy tänään klo 14, tai 3 min viimeisen tarjouksen jälkeen, ei ole kukaan vielä tarjonnut.
Hyvä jos on muutamia tyhjiä liikehuoneita kylillä, eihän sitä kukaan tiedä jos joku huutaa koko höskän omaan käyttöönsä, niin silloin nykyiset yrittäjät tarvitsevat tilat muualta.- Anonyymi
Säästöpankin isännät päättivät myydä pankkitoiminnat Helmi säästöpankille ! Niin nyt nämä isännät saavat lunastaa kiinteistön itselleen ja omalla rahalla !
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Säästöpankin isännät päättivät myydä pankkitoiminnat Helmi säästöpankille ! Niin nyt nämä isännät saavat lunastaa kiinteistön itselleen ja omalla rahalla !
Säästöpankin isännät, hallitus ja johtajat varmaan hankkivat entiset pankin tilat itselleen, kun antoivat kunnossa olevan liiketoiminnan valua suden suuhun. Eikö missään soinut hälytyskellot? Kuinka nämä henkilöt kehtaavat vielä liikkua ihmisten ilmoilla? Tuo vastaanottanut p….a p….i vähät välitti muusta kuin asiakkaista. Onneksi suurin osa asiakkaista siirtyi muualle (minä mukaan lukien) ja haistatti pitkät vastaanottajalle.
- Anonyymi
Ulko puolelle tulee giljotiini ja sisään laitetaan ruumiit
- Anonyymi
Siihen tulee tuulivoimamylly.
- Anonyymi
Uusi koulu
- Anonyymi
Bordelli ois kova!!;)
- Anonyymi
Asiakas kova, bordelli täynnä pehmeetä.
- Anonyymi
Joulupukin paja
- Anonyymi
Oma toimintakeskus idearikkaille. Noita b luokan paikkoja ei tarvita, koska emme elä enään miesten maailmassa pelkästään. Nuo pumppaamis jutut nykyään hoituu ja mikä parasta, kukaan ei tiedä, deittisivustoilla. Siellä voi skrivata tuhmia yötä päivää. Jos oikeesti halutaan pitää keskusta elävänä, uskon niitä rahakkaita löytyy. Ennenkaikkea sellaista, että nuorilla olisi mahdollisuus tulla toimeen siellä. Heissä on tulevaisuus.
- Anonyymi
Minkälainen tulevaisuus , se tulee nähtäväksi ! Meinaan kun nykyään nuoriso tekee tuhojaan ja roskaavat teiden laidat . Eikä pää ja kunto kestä edes armeijaan menoa , niin on siinä meillä tulevaisuus hyvissä käsissä !
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hei sinä nainen
Haluan olla rehellinen – olet hämmentänyt minua todella paljon. En ota sinusta mitään selvää, ja ehkä juuri siksi huomaa903406Kelan perkeleellinen käytäntö
Kun äiti joutuu hakemaan Kelalta tukia vähien tulojen tähden, niin aina otetaan huomioon lapsen tilillä olevat rahat. Ei3422981Putin ei suostu tulitaukoon nyt kun Kurskin taistelut ovat kesken
ja venäjä on viimein päässyt niskan päälle, suuren ylivoiman turvin. Ukraina ilmeisesti suorittaakin taktista vetäytymi1911596Martinan firma haastettiin käräjille
Seiska: Martinan firma haastettiin käräjille, taustalla outo rahasotku.2441410Voi kulta rakas
Kyllä minäkin olen sinuun rakastunut. Oisit avautunut tunteistasi aiemmin niin ei tarvitsisi kiertoteitä kuulla tästä. �621302Miksi haluat satuttaa
Sillä tiedolla ettet välittäisi minusta vaikka se ei ole totta. Silti tiedän että rakastat minua edelleen. Niinkuin sano281051- 741020
- 791017
- 117980
- 72944