Hostellit damissa!!!

hgh

Minun pitaisi yöpyä Amsterdamissa 23-24 kesäkuuta, majapaikan pitäisi olla kävelymatkan päässä central stationista, paikka josta voisin varata huoneen vain itselleni, eli ei mitään ryhmämajoitusta (voisin myös ajatella yöpyväni kahden hengen huoneessa toisen naispuolisen ihmisen kanssa) ja mahdollisimman halpa! Suosituksia ja kokemuksia kaivataan!!!!!!!!!!

2

592

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Damitar

      Käy katsomaan esim. www.amsterdam.info/fi/hostellit/ehkä sieltä löytys jotain vinkkejä!

    • Damitar

      mistä kannattaa ehdottomasti katsoa(sieltä voi varatakkin suoraan): www.pallontallaajat.net/interrail/majoitus

      Majoitus kannattaa kesällä varata hyvissä ajoin. Parhaat hinnat(edullisimmat)ja parhaimmat menevät kuumille kiville. Hyvää reissua!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      253
      2115
    2. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      262
      1239
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      21
      1181
    4. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      41
      786
    5. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      125
      716
    6. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      233
      695
    7. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      219
      655
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      52
      500
    9. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      38
      458
    10. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      42
      442
    Aihe