Minun työntekijä sanoo, että olen Adhd, kun minä muodostan kaveri suhteita jos saan manipulointi juttua muihin älyllisen kehitysvamman saaneisiin eli jos toinen älyllisen kehitysvamman saaneena suostuu tehdä kaiken minun käskyjen mukaan.
Tai jos sellainen jolla on Lievä älyllinen ilman Adhd juttua ei tee mitän minä käsken olen pahoinpidellyt ne kehitysvamman saaneet ihmiset työkeskus matkalla.
Josta syystä sain rikosrekisteri merkintä jutun.
Voiko työkeskus jättää asiakaan rikos merkintä jutun työkeskuksen asiakas tietoihin.
Tuon jälkeen, kun pahoinpitelin toisen asiakaan työkeskus matkalla vammaissosiaali ei ole suostunut myöntää minun kohdalla työkeskus toimintaa.
Kun aloin syödä lääkkeitä minusta on tullut älyllisen kehitysvamman saaneena entistä aggressiivisempi.
Kehitysvamma psykiatri työntekijät ovat kirjoittaneet ja on ollut puhumassa mot ohjelmassa ne joilla on Lievä älyllinen kehitysvamma ja Autismi ihmisten kohdalla ei saisi antaa lääkkeitä käytös häiriöihin, koska niistä kehitysvamman saaneena tulee lääkkeiden käytön myötä entistä enemmän aggressiivisia kun käytös häiriöihin on syy muut ihmiset kieltää käyttämästä kehitysvamma sanaa.
Minun kohdalla vaati lääkkeiden lopetusta, kun olen entistä enemmän aggressiivinen ja olen alkanut miettiä miten murhaan ne kehitysvamman saaneet jotka jotka eivät anna käyttää kehitysvamma sanaa.
Kun kehitysvamma puolella asuntola työntekijät ovat todennut, jos olen ollut äidin kissan kanssa tai isän naisen kissa on tullut yö kylään olen 100 %helpompi olla minun kanssa ja ei ole jumitus jos on ollut kissa minun luona.
Ne jotka ovat saaneet vaikean Adhd niillä auttaa kissa vähentää diagnoosi oireita kuten myös Autismi ihmisten kohdalla on todettu.
Koska eläimet ei kiellä puhumasta kehitysvamma jutusta.
Eri tavalla muodostan kaveri suhteita
Anonyymi-ap
0
204
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?
Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial11566Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras921475Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot
Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks4221041Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä
Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva195924- 123832
Heikki Paasosen Marita-vaimo jätti tunteikkaat jäähyväiset: "Tällä kertaa me..."
Heikki Paasonen on naimisissa Marita Paasosen (os. Alatalo) kanssa ja heillä on kaksi pientä lasta. Nyt koitti aika jätt2787Kuka omistaa keltaisen vanhan aravan?
Pitäs saada rakennuksen omistajaan yhteys, rappukäytävät on siivottomassa kunnossa. Hiekkaa ja roskia rappusissa, lisäks29750Pirkanlinna yleisötapahtuma
Oli todella hyvä tilaisuus. Ja EERO. L. Aivan mahtava tyyppi. Veti rennosti ja asiallisesti. Ja yleisöltä hyviä kysymyks42741- 7714
- 60693