Eri tavalla muodostan kaveri suhteita

Anonyymi-ap

Minun työntekijä sanoo, että olen Adhd, kun minä muodostan kaveri suhteita jos saan manipulointi juttua muihin älyllisen kehitysvamman saaneisiin eli jos toinen älyllisen kehitysvamman saaneena suostuu tehdä kaiken minun käskyjen mukaan.

Tai jos sellainen jolla on Lievä älyllinen ilman Adhd juttua ei tee mitän minä käsken olen pahoinpidellyt ne kehitysvamman saaneet ihmiset työkeskus matkalla.
Josta syystä sain rikosrekisteri merkintä jutun.

Voiko työkeskus jättää asiakaan rikos merkintä jutun työkeskuksen asiakas tietoihin.

Tuon jälkeen, kun pahoinpitelin toisen asiakaan työkeskus matkalla vammaissosiaali ei ole suostunut myöntää minun kohdalla työkeskus toimintaa.

Kun aloin syödä lääkkeitä minusta on tullut älyllisen kehitysvamman saaneena entistä aggressiivisempi.

Kehitysvamma psykiatri työntekijät ovat kirjoittaneet ja on ollut puhumassa mot ohjelmassa ne joilla on Lievä älyllinen kehitysvamma ja Autismi ihmisten kohdalla ei saisi antaa lääkkeitä käytös häiriöihin, koska niistä kehitysvamman saaneena tulee lääkkeiden käytön myötä entistä enemmän aggressiivisia kun käytös häiriöihin on syy muut ihmiset kieltää käyttämästä kehitysvamma sanaa.


Minun kohdalla vaati lääkkeiden lopetusta, kun olen entistä enemmän aggressiivinen ja olen alkanut miettiä miten murhaan ne kehitysvamman saaneet jotka jotka eivät anna käyttää kehitysvamma sanaa.

Kun kehitysvamma puolella asuntola työntekijät ovat todennut, jos olen ollut äidin kissan kanssa tai isän naisen kissa on tullut yö kylään olen 100 %helpompi olla minun kanssa ja ei ole jumitus jos on ollut kissa minun luona.

Ne jotka ovat saaneet vaikean Adhd niillä auttaa kissa vähentää diagnoosi oireita kuten myös Autismi ihmisten kohdalla on todettu.
Koska eläimet ei kiellä puhumasta kehitysvamma jutusta.

0

209

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Anteeksi arkuuteni

        Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
        Ikävä
        53
        1087
      2. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

        Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
        Iisalmi
        23
        1069
      3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

        https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
        Maailman menoa
        514
        842
      4. kenen näköinen

        kaivattusi on ?
        Ikävä
        50
        824
      5. Mikä on ollut

        Söpöintä välillämme?
        Ikävä
        46
        735
      6. Hyvännäköinen pakkaus

        Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
        Ikävä
        37
        659
      7. Tykkäätköhän vielä minusta?

        Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
        Ikävä
        30
        616
      8. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

        Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
        Sinkut
        181
        615
      9. Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?

        Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan
        Maailman menoa
        62
        609
      10. Olet ihana

        Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
        Ikävä
        38
        562
      Aihe