Ella Kanninen elää suomalais-italialaisessa avioliitossa Valerio Chincan kanssa. Pariskunta on pitänyt yhtä jo 20 vuotta.
Lue lisää:
https://www.suomi24.fi/viihde/mtv-ella-kanninen-rakastui-italialaisessa-valeriossa-tahan-en-ehka-yhta-lailla-enaa-20-vuoden?s24
MTV: Ella Kanninen rakastui italialaisessa Valeriossa tähän: "En ehkä yhtä lailla enää 20 vuoden..."

17
3460
Vastaukset
- Anonyymi
Ellan mies on vähän liian lipeväkielinen minun makuuni. Olen saanut hänestä sellaisen kuvan Ellan puheista. En tunne koko miestä.
- Anonyymi
Kuka Kanninen? Ainakaan mitkään kasvot ei yhdisty tuohon nimeen.
- Anonyymi
Kuinka voit arvioida henkilöä, jota et ole edes tavannut ?
Jos Ella on niin, ehkä, voi olla jne jne puhunut. On se vain hänen mielipide.
Ella saattoi heittää ukostaan herjan ???
Mies voi olla myös toisellakin tavalla " lipeväkielinen " 😁😉 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuka Kanninen? Ainakaan mitkään kasvot ei yhdisty tuohon nimeen.
Ella Kanninen on nainen jota voisin äänestää Pressaksi. Pulizer pitäs Ellalle myöntää, paras toimittaja mitä tässä maassa on. Go Ella....
- Anonyymi
Oletko tavannut koko miestä vai puhutko lämpimiseksi.🤣
- Anonyymi
Et tunne,mutta ei ole sinun makuusi.
Onneksi sitten et ole tutustunut, olisit sitten kuitenkin saattanut ilahtua lipeväkieliseen mieheen.
- Anonyymi
Ella vaikuttaa todella sympaattiselta ja on jalat maassa. Ihan paras tv-juontaja, eikä ole mikään kälättäjä tai tyhjän nauraja.
- Anonyymi
Olen eri mieltä!
- Anonyymi
Ellaa viehätti isohko mortadella.
- Anonyymi
Mikä se tuommonen mortadella mahtaapi olla 😳
Isohko pankkitilikö 🤔
- Anonyymi
Parimetrinen hevosenpuolikas ajelee ohjelmassa polkupyörällä. Liekö tehty iso ja vahva kappale, että kestää?
- Anonyymi
tussu kastuu pää omasta yleisön palstalla,
- Anonyymi
Pettävät paljon nuo ukot. Lipeviä.
- Anonyymi
Muuttaavatko nämä talveksi taas italiaan? Ite kyllä en asuisi yhtään talvea suomessa, jos olisi kämppä italiassa.
- Anonyymi
Italiassa on kyllä kylmät talvet :D Hei maantieto... luulitko että siellä on jotain 20 astetta. Ihan on kylmää ja kosteaa kuin Englannissa tms.
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1006404
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303833törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283210Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3701736- 331398
- 271340
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46979Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11966Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11890- 42869