Isällä on kierroksessa Hottis, joka on aivan estoton nymfomaani. Meitä on kaksi poikaa ja me, sekä meidän pari koulukaveria on nussittu naista kimpassa. Tuolla naisella on sellainen tapa, että se haluaa vietellä koko ajan. Hän tulee saunaan meidän kansamme ja näyttelee itseään täysin estottomasti. Pukeutuu kuin pornonäyttelijät ja leikkii dildolla meidän nähtemme. Viimeksi hän oli tilannut lähes läpinäkyvät boxerit koko porukalle. Ja harrasti sylitanssia kaikien kanssa. Makasi lattialla selällään ja työnteli keinokyrpää sisäänsä. Ja sitten, kun meillä boxerissa kulli ponnahti ylöspäin, hän ujutti sen sisäänsä kaikkien nähden. Isä katseli vieressä.
Isän uusi tyttöystävä
14
7092
Vastaukset
- Anonyymi
On sinulla juntti fantasiat, Kuolet neitsyenä.
- Anonyymi
Täältä löydät nopeasti sukupuolta, suhteita, treffit 👉 https://www.ryhmaseksi.pics/H/C2c2R1
- Anonyymi
Näissä uusperheissä sattuu ja tapahtuu kaikenlaista seksin saralla. Ja toki, kyllä noita Hottiksiakin riittää.
- Anonyymi
Aika kova.
- Anonyymi
Kyllähän tuollaista kelpaisi katsella ja naida vaikka kuinka.
- Anonyymi
Uusi seksiteatteri avautuu Suomeen! Kutsumme kaikki. Ilmoittautuminen ryhmäämme täällä 👉 https://www.ryhmaseksi.pics/H/U7t2N1
- Anonyymi
Onnellinen perhe. 😁👍
- Anonyymi
Mitä tuohon sanoisi. Isäsi naisystävä on ehkä kehittänyt tuosta kimppakivasta mieleisen harrastuksen. Jos kaikki ovat tyytyväisiä vallitsevaan tilanteeseen, niin mikäs siinä. Taidankin ehdottaa avomiehelleni tuota. Hänen pojallaan on kavereita, jotka käyvät meillä usein pelaamassa tietokonepelejä ja kaikkihan tietävät miten vaarallista riippuvuutta ne aiheuttavat :) Ajatuksen tasolla seksin harrastaminen noiden nuorukaisten kanssa ei olisi mitenkään vastemielistä, vaikka kimpassa. Ja minä n. 40 v. 158 / 48 kokoinen nainen tuskin olisin heille pelottava. Pannaan... harkintaan.
- Anonyymi
Kuullostaa hyvältä idealta.
Toivottavasti pääsette toteuttamaan.
M41 - Anonyymi
Minä kanssa haluaisin panna isän tyttöystävää, mutta mieten ehdottaisin asiaa ja kummalle, isälle vai tuolle naiselle... siinä ongelma ?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minä kanssa haluaisin panna isän tyttöystävää, mutta mieten ehdottaisin asiaa ja kummalle, isälle vai tuolle naiselle... siinä ongelma ?
Nou hätä...mee niuvanniemeen siellä spede pedari näyttää mistä kana pissii buaahaa
- Anonyymi
Juuri niin, peliriippuvaisuus on iso ongelma. Sitä tulee kaikin keinoin pyrkiä ehkäisemään. Jos miehelläsi ei ole mitään tuota vastaan, niin ryhdy heti tuumasta toimeen. Ei ne pojat siitä pahastu, jos tarjoat tai annat heille pesää. Ovat ikuisesti onnellisia saadessaan tumputtamisen sijaan työtää pippelinsä oikeaan naiseen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nou hätä...mee niuvanniemeen siellä spede pedari näyttää mistä kana pissii buaahaa
Sinä vai älä naurata spede. Syö vaan niitä lääkkeitäsi otat poskees ja pyllistelet niin kuin tähänkin asti
- Anonyymi
Täältä löydät nopeasti sukupuolta, suhteita, treffit 👉 https://www.kevatkiimajopaalla.online/H/P8g3J7
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 654170
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺463929Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭333426Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli162753Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle342689En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä142502Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm101994IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm81129Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1441102- 80986