Isän uusi tyttöystävä

Anonyymi-ap

Isällä on kierroksessa Hottis, joka on aivan estoton nymfomaani. Meitä on kaksi poikaa ja me, sekä meidän pari koulukaveria on nussittu naista kimpassa. Tuolla naisella on sellainen tapa, että se haluaa vietellä koko ajan. Hän tulee saunaan meidän kansamme ja näyttelee itseään täysin estottomasti. Pukeutuu kuin pornonäyttelijät ja leikkii dildolla meidän nähtemme. Viimeksi hän oli tilannut lähes läpinäkyvät boxerit koko porukalle. Ja harrasti sylitanssia kaikien kanssa. Makasi lattialla selällään ja työnteli keinokyrpää sisäänsä. Ja sitten, kun meillä boxerissa kulli ponnahti ylöspäin, hän ujutti sen sisäänsä kaikkien nähden. Isä katseli vieressä.

14

7916

    Vastaukset 14

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      On sinulla juntti fantasiat, Kuolet neitsyenä.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Näissä uusperheissä sattuu ja tapahtuu kaikenlaista seksin saralla. Ja toki, kyllä noita Hottiksiakin riittää.

    • Anonyymi

      Aika kova.

    • Anonyymi

      Kyllähän tuollaista kelpaisi katsella ja naida vaikka kuinka.

    • Anonyymi

      U­­­u­­si s­ek­­­sitea­­­tteri ava­­­utu­­­u Su­omeen! Ku­­tsumme kai­kk­­i­­­. Il­mo­­it­­­tau­­­tum­­ine­­­n ryhmä­­ämme tääl­­­l­­­ä 👉 https://www.ryhmaseksi.pics/H/U7t2N1

    • Anonyymi

      Onnellinen perhe. 😁👍

    • Anonyymi

      Mitä tuohon sanoisi. Isäsi naisystävä on ehkä kehittänyt tuosta kimppakivasta mieleisen harrastuksen. Jos kaikki ovat tyytyväisiä vallitsevaan tilanteeseen, niin mikäs siinä. Taidankin ehdottaa avomiehelleni tuota. Hänen pojallaan on kavereita, jotka käyvät meillä usein pelaamassa tietokonepelejä ja kaikkihan tietävät miten vaarallista riippuvuutta ne aiheuttavat :) Ajatuksen tasolla seksin harrastaminen noiden nuorukaisten kanssa ei olisi mitenkään vastemielistä, vaikka kimpassa. Ja minä n. 40 v. 158 / 48 kokoinen nainen tuskin olisin heille pelottava. Pannaan... harkintaan.

      • Anonyymi

        Kuullostaa hyvältä idealta.
        Toivottavasti pääsette toteuttamaan.
        M41


      • Anonyymi

        Minä kanssa haluaisin panna isän tyttöystävää, mutta mieten ehdottaisin asiaa ja kummalle, isälle vai tuolle naiselle... siinä ongelma ?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Minä kanssa haluaisin panna isän tyttöystävää, mutta mieten ehdottaisin asiaa ja kummalle, isälle vai tuolle naiselle... siinä ongelma ?

        Nou hätä...mee niuvanniemeen siellä spede pedari näyttää mistä kana pissii buaahaa


      • Anonyymi

        Juuri niin, peliriippuvaisuus on iso ongelma. Sitä tulee kaikin keinoin pyrkiä ehkäisemään. Jos miehelläsi ei ole mitään tuota vastaan, niin ryhdy heti tuumasta toimeen. Ei ne pojat siitä pahastu, jos tarjoat tai annat heille pesää. Ovat ikuisesti onnellisia saadessaan tumputtamisen sijaan työtää pippelinsä oikeaan naiseen.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Nou hätä...mee niuvanniemeen siellä spede pedari näyttää mistä kana pissii buaahaa

        Sinä vai älä naurata spede. Syö vaan niitä lääkkeitäsi otat poskees ja pyllistelet niin kuin tähänkin asti


    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      355
      1491
    2. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      114
      1216
    3. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      116
      1094
    4. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      116
      861
    5. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      22
      847
    6. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      111
      822
    7. Mulla on ikävä sua!

      Enemmän kuin ikävä... sun kanssa oli niin helppo olla ja jutella!
      Ikävä
      18
      470
    8. Otan vielä sut

      Niin on tähtiin kirjoitettu. Nainen, turha on kohtaloa juosta pakoon.
      Ikävä
      38
      454
    9. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      93
      451
    10. Nainen, tää meidän juttu ei ole ohitse

      Ennen kuin lihava nainen on laulanut.
      Ikävä
      36
      423
    Aihe