1+1 mitä ihmettä!
Miten lasken
5
1010
Vastaukset
- Anonyymi
Ekselissä on vähän hassu tapa käyttää on-merkkiä väärin päin. Se tulee siis laskutehtävään ensiksi, eikä viimeiseksi kuten matematiikan tunneilla opetetaan.
- Anonyymi
2+2 se vasta paha on!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
2 2 se vasta paha on!
Se on paha
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
2 2 se vasta paha on!
Kuusi+Kuusi se vasta paha onkin. Oikea vastaus kun on 2 ja sitä ei Excel kerro..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuusi Kuusi se vasta paha onkin. Oikea vastaus kun on 2 ja sitä ei Excel kerro..
Ettei nyt kukaan erehtyisi aliarvioimaan windows vakoilua?
--------------------------------------------------------------------
Vakoilu on W10:ssä kuin jäävuori. se mitä näkyy, sinulla on jonkinasteiset mahdollisuudet sulkea sitä. Microsoft puhuu mitä se haluaa. NSA:sta Microsoft ei puhu mitään.
Microsoft ei luovuta tietoja eteempäin, ei sen tarvi, NSA ottaa ne lennossa.
W10 vakoilu on niin laaja NSA:n takia. Microsoft moisella määrällä mitään tee.
Joskin jakaa wlanisi salasanaa naapuruston koneisiin jotta ne voitaisiin vakoilla ilman että niilä on netti päällä.
Ja NSA saa samalla pääsyn koneellesi ilman hakkerointia ja voi imasta lisää, jos sitä kiinostaa. mm tiedostoja ja töitäsi.
------------------------------------------------------------------
Hyvin haitallista.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2412034- 1881627
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461260Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50972- 40789
- 14780
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30761Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21750Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24725Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637