1+1 mitä ihmettä!
Vastaukset 5
- Anonyymi
Ekselissä on vähän hassu tapa käyttää on-merkkiä väärin päin. Se tulee siis laskutehtävään ensiksi, eikä viimeiseksi kuten matematiikan tunneilla opetetaan.
- Anonyymi
2+2 se vasta paha on!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
2 2 se vasta paha on!
Se on paha
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
2 2 se vasta paha on!
Kuusi+Kuusi se vasta paha onkin. Oikea vastaus kun on 2 ja sitä ei Excel kerro..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuusi Kuusi se vasta paha onkin. Oikea vastaus kun on 2 ja sitä ei Excel kerro..
Ettei nyt kukaan erehtyisi aliarvioimaan windows vakoilua?
--------------------------------------------------------------------
Vakoilu on W10:ssä kuin jäävuori. se mitä näkyy, sinulla on jonkinasteiset mahdollisuudet sulkea sitä. Microsoft puhuu mitä se haluaa. NSA:sta Microsoft ei puhu mitään.
Microsoft ei luovuta tietoja eteempäin, ei sen tarvi, NSA ottaa ne lennossa.
W10 vakoilu on niin laaja NSA:n takia. Microsoft moisella määrällä mitään tee.
Joskin jakaa wlanisi salasanaa naapuruston koneisiin jotta ne voitaisiin vakoilla ilman että niilä on netti päällä.
Ja NSA saa samalla pääsyn koneellesi ilman hakkerointia ja voi imasta lisää, jos sitä kiinostaa. mm tiedostoja ja töitäsi.
------------------------------------------------------------------
Hyvin haitallista.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 392291
- 58755
- 41731
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne80569T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin7519Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k16514- 62512
- 42510
- 45510
Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää176503