subwoofer kerrostalossa

Anonyymi-ap

Subwoofer on nautinto että kirous. Subbarin asentaminen ja käyttö kerrostalossa on taitolaji. Subbaria pitää käyttää sitten ,ettei sen käyttäminen aiheuta muille naapureille häiriötä. Mutta näitä idiootteja valitettavasti löytyy, jotka kääntävät subin volat kaakkoon ja säätöjä tajuamatta.

10

1588

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vaikea sitä on niin säätää ettei ole häiriötä.

      • Anonyymi

        Kuka idiootti käyttää noita laitteita KERROSTALOSSA? Haloo, puuttuuko aivoista jokin osa, kun ymmärrys ei riitä?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kuka idiootti käyttää noita laitteita KERROSTALOSSA? Haloo, puuttuuko aivoista jokin osa, kun ymmärrys ei riitä?

        Itse en käyttänyt ja elin hiljaa kuin hiiri, kunnes taloon muutti alapuolelle henkilö joka alkoi valittaa ilman syytä, levitellyt perättömiä juoruja sekä manipuloinut ja uhriutunut ilman syytä.

        Hankein sitten subbarin ja se on nyt käytössä tosi matalalla teholla, jumputus nakertaa kusiaisen päätä rotan lailla.

        Myyn subbarin kunhan kusipää on muuttanut pois talosta.


    • Anonyymi

      Oikeanlaisella säädöillä pärjää hyvin ja kellon ajoilla.

    • Anonyymi

      ota kossupullo mukaan ja mee naapurin kanssa joraamaan subbari-rapin tahtiin

    • Anonyymi

      Rakentaa olohuoneeseen oman 1,5x1,5x1,5m "boomboksin", jonne kajarit ja yksi nojatuoli. Boomboksi paksujen kumijalkojen päällä. Muistaa vaan myös ilmanvaihdon sinne, ettei habbilopu.

      • Anonyymi

        Taitaa happi olla loppunut jo ajat sitten.


    • Anonyymi

      hyvä vedätys, kuka subbarilla viitsii betonibunkkerissa leikkiä ?

      • Anonyymi

        Oho, savipellon peräkammarista kajahti!


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Alle 15 oli

      Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata
      Vimpeli
      59
      1753
    2. Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin

      Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l
      Maailman menoa
      325
      1521
    3. Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?

      Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.
      Ikävä
      102
      1466
    4. Onko kaivattusi yllättänyt sinut?

      Piditkö häntä toisenlaisena ihmisenä?
      Ikävä
      109
      1195
    5. Mitä on eilen sattunut?

      Mitästä oli eilen illalla kylällä sattunut?
      Suomussalmi
      22
      1183
    6. Milloin tapasit kaivattusi

      ensimmäistä kertaa? 💸
      Ikävä
      71
      1165
    7. Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva
      Suomalaiset julkkikset
      17
      1137
    8. Oletko mokannut

      Kaivattusi suhteen koskaan?
      Ikävä
      79
      1091
    9. Heh, persut = vassarit = 10,0 %

      Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f
      Maailman menoa
      183
      968
    10. Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!

      Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois
      Suomalaiset julkkikset
      40
      906
    Aihe