Illalla ravintolassa

Anonyymi-ap

Setä on tuijottanut minua koko ruokailunsa ajan. Lipoo huuliaan ja tuijottaa minua, kun työskentelen kassalla. Vinkkaa vähän silmääkin. Mies on varmasti viisissäkymmenissä ja hieman toista sataa kiloa, ikää ja painoa on siis tuplasti se, mitä itselläni.

Menköön ovulaation piikkiin, mutta huomaan sedän tuijotuksen kiihottavan minua kaikesta huolimatta. Kokki siivoilee jo keittiötä, sillä ilta on ollut hiljainen, ja pian mennään kiinni. Pyyhin pöytiä, ja parhaani mukaan valitsen asentoni niin, että rintavakoni tai pyllyni on setää kohti. Kun olen varma, ettei kokki näe, saatan lipoa sormiani tai kosketella omia rintojani, katsoen sedän reaktioita.

Kun keittiö menee kiinni puoli tuntia ennen ravintolan sulkemista, on kokki jo liki valmis siivouksissaan ja kysyy, pärjäänkö yksin, jos hän lähtee jo kotiin. Nyökkään, ja toivottelen hyvät illat, ja lasken kassassa olevat käteiset valmiiksi samalla sedän irstaasta tuijotuksesta nauttien.

Kellon ollessa vihdoin tasan käyn lukitsemassa ulko-ovet ja laskemassa sermin kauppakeskuksen puolelle, ja olen ravintolassa kahdestaan tuon pervosti tuijottelevan, ruokailunsa jo tovi sitten lopettaneen setämiehen kanssa. Pyyhin kahvipisteen puhtaaksi ja kävelen miehen pöydän ääreen keräämään tämän lautasta. Huomaan, että miehellä on jo housut auki, ja oma käsi runkkaamassa puolikovaa kyrpää.

"Eihän tuollainen nyt sovi ravintolassa." sanon miehelle teennäisen paheksuvaan sävyyn. "Mitä minä sitten saan, jos sinä hoidat ihan itse itsesi?" kysyn mieheltä. Tämä hämmentyy hetkeksi, ja päästää otteen kyrvästään irti. Ilmeisesti hän ei ollut ajatellut loppuun asti, missä määrin olin valmis lähtemään mukaan hänen juttuunsa. Koska minähän olen.

Siirrän vetämällä koko ravintolapöydän hieman sivummalle, ja istun hajareisin hänen syliinsä. Normaalisti minulla olisi työhameen alla sukkahousut, mutta helpottamaan suunnitelmaani, olen käynyt vaivihkaa ottamassa ne pois jo ennen kokin lähtemistä. Suutelen miestä suulle, ja siirrän käteni miehen kyrvälle. Mies maistuu bearnaisekastikkeelta, mikä ei tässä tilanteessa liene mikään ihme. Kyrpä kasvaa käsissäni entisestään, mies on selkeästi kunnon grower. Kun kyrpä on täydessä tanassa, siirrän stringini edestä, ja istun varovasti sen päälle. Asento on huono, enkä pysty varsinaisesti ratsastamaan miehen sylissä, mutta setä nostaa minua ylös alas, ja hytkyn kyrvän varressa. Avaan kauluspaitani napit, ja mies vapauttaa käsillään rintani ja kourii niitä samalla, kun hytkyn hänen kyrvällään. Jyystämme hetken, mutta mies ei osoita laukeamisen merkkejä. Nousen miehen päältä ja käännyn nojaamaan pöytään kyynerpäilläni, mies takanani. Pyydän miestä nousemaan taakseni ja panemaan minua takaapäin.

Mies nouseekin ja alkaa panemaan kuin viimeistä päivää. Kassit hakkaavat jalkojani, ja rytylle kääritty hameeni repeää äänistä päätellen hieman. Mies vetää kyrpänsä ulos sisältäni, ja olen kääntymässä ympäri ottaakseni mulkun suuhuni, kun mies painaa minut takaisin samaan asentoon, ja työntää voimalla kyrpänsä perseeseeni. Huudan järkytyksestä ja kivusta, mutta miehen jatkaessa työntelyään, alan jälleen nauttia. Huohotan orgasmin partaalla, kun hän laskee lastinsa perseeseeni. Autan itseni omilla sormillani huipulle, ja jään makaamaan pöytää vasten sedän vetäessä mulkkunsa pois minusta.

Hän sulkee housunsa, heittää muutaman lounassetelin pöydälle maksuna annoksestaan, ja työntää yhden lounassetelin hameeni vyötärönauhan alle. Iskee silmää, ja lupaa tulla toistekin, jos sedän pikkunarttu vain haluaa uudet kyydit.

Ja minähän haluan.

3

6618

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hyvä märkä pillu sulla olikin Lotta:)
      Kysyit aina ennen, tuliko vielä jotain muuta,nyt tuli ,kiitos!

      Naatitaan :)
      60v setämiäs

    • Anonyymi

      Vieläkin sun runsaita muotojas muistelen Lotta
      Ja kalu kohoaa kun mielessäni äen paljaat pakarasi edessäni ja valuvan pillun niiden välissä
      Muistan kuinka hyvältä tuntui työntyä hiljalleen ahtaaseen vakoosi,nauttia sen imusta ja kuumuudesta.

      Setä 60

    • Anonyymi

      Tuollaiset pikkunartut on niin ihania. M41

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      10
      4966
    2. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      77
      2667
    3. Eikö me voitais

      Vaan harrastaa seksiä kun muusta ei tule mitään
      Ikävä
      46
      2602
    4. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      13
      1990
    5. Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa -kaudesta

      Unelmia Italiassa -sarja on ollut supersuosittu ja uutta kautta on odotettu. Nyt on tullut se aika, että TV-katsojat pää
      Tv-sarjat
      7
      1723
    6. Onko kaivattusi

      …mielestäsi älykäs, tai kenties tyhmä? Oma mielipide.
      Ikävä
      47
      1710
    7. Epäilen ettet edes

      Kehtaisi liikkua kanssani.
      Ikävä
      42
      1655
    8. Oletko huomannut

      Yhden muutoksen?
      Ikävä
      22
      1646
    9. Lähtisitkö Erikoisjoukot-leirille? Yksi kokelas paljastaa karun totuuden kulissien takaa

      Erikoisjoukot realityssä kokelaat kohtaavat omat henkiset ja fyysiset rajansa. Nyt yksi kokelas paljastaa karun totuuden
      Tv-sarjat
      17
      1641
    10. Salatut elämät: Lola Odusoga -paljastus - Tämä suosii tiettyjä Salkkarit-faneja!

      Salatut elämät vetää katsojia tv-ruudun äärelle jaksosta, kaudesta ja vuodesta toiseen. Tähän mennessä sarjaa on nähty j
      Salatut elämät
      7
      1631
    Aihe