Toiset voi hääriä ihan miten sattuu toisien rahoilla . Sarja auki niin loppuu totta tosiaan toi yletön tuhlaaminen ja poikkoilu. Se halli on ansaittava eikä niin että tippuu kuin Manulle illallinen
Saipa oi Saipa
Anonyymi-ap
2
288
Vastaukset
- Anonyymi
Alkaa olla vähitellen pakko avata sarja. Ei tämä nykyinen paljon urheilullisuutta edusta. Pudotuspelien myötä Saipa jää Mestis-porukaksi, jolle riittää Kisapuiston nurkka 1500 katsojan iloksi.
- Anonyymi
Milloin SaiPan johto pyytää kausarin ostaneilta anteeksi että tästäkin kaudesta tuli mahalasku, jos se nätisti ilmaistaan? Ei vaan eväät riitä, ei valmennuksella eikä muutamaa poikkeusta lukuun ottamatta pelaajillakaan tähän sarjaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3884253Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1151606- 1351454
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko691184Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔691013Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass151006Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise12937- 38910
- 65891
Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään60889