Joo siis mun dracissa alko syttyy lämpömittarin valo punasena ainaku käynnisti (nökyy pari sekunttia) ja sen pitös näkyä vihreenä niikun vapaan eli ”N” mut vapaa ei nöy vihreenö ainoastaan lämpömittarin merkki punasena ku polkasee käyntii. Drac on 50cc ja jäähäri nesteet vaihettu ja moottori ei oo lämmin ja vuosimallia 2018 auttakaa entiiä mitä teen!!
Dracin vikavalo?
Anonyymi-ap
2
220
Vastaukset
- Anonyymi
jos et ite tiiä mitä teet,niin sit kannattaa viiä se korjaamoon.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Rukoilimme Länsimuurilla 2000 vuoden jälkeen, Jumalamme oli antanut meille kaiken takaisin
Western Wall, In our Hands. 55th Para. https://www.youtube.com/watch?v=u4BJAppyCSo https://en.wikipedia.org/wiki/55th_252500Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.551816Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup111254Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu2991087- 259992
- 146903
- 56884
Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua12828- 49805
Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.111785