Hyvin kulki LKV-WALTER

Puoliperä Suomalaisella vetäjällä YIT-.... 110 km/h näytti oma mittari h-autossa. Varmaan vähän heittääkin!
31015
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Juuh kyllä kulkee. Hyvin pysyy henkilöautojen tahdissa. Kiitos kun arvostit ja toit huomiosi esille

Äänestä

Katsoitko oliko turakki auto kyseessä tai oligarkki . Jos litilati tai polakki ajaa muutaman satasen kuukausi palkalla, täytyy päivässä ajaa tuhannen kilometriä. Kyllä vika on Eekoossa ja liikenneministeriön hyväveli verkostossa kun ketään ei kiinnosta kiinnosta ulkomaisten öykkäröinti. Poliisiakin kielletty tutkimasta että teollisuuspamput saa halpaa kuljetusta(kusetusta)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Puoliperä Suomalaisella vetäjällä YIT-.... 110 km/h näytti oma mittari h-autossa. Varmaan vähän heittääkin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu